Neler Yeni

Youtube TYT-AYT için kanal önerileri

Merhaba arkadaşlar TYT-AYT için önerdiğim kanaları derlicem umarım beğenirsiniz.
Matematik:
MERT HOCA ,REHBER MATEMATİK , SML HOCA , EYÜP B MATEMATİK,BIYIKLI MATEMATİK önerdiklerim bunlar ama çok ileri bi kanal isterseniz Tunç Kurt a bakabilirsiniz.

EDEBİYAT:
DENİZ HOCA ,RÜŞTÜ HOCA ( bazı arkadaşlar neden TÜRKÇENİN MATEMATİĞİ kanalını önermediğimi sorabilir geçen seneki k+k tekniği nedeninden çoğu öğrenci o konuyla ilgili soruyu yanlış yaptı o yüzden önermiyorum).
Biyoloji:
DR.BİYOLOJİ, BİOSEM, SELİN HOCA. NOT: (okuduğum okulda geçen sene selin hoca müdürdü onu okulda tanımak gibi bir şans oldu çok iyi biri).
KİMYA:
Kimyada benim hocam kanalından GÖRKEM ŞAHİN der susarım ayriyeten bakmak isteyen arkadaşlar KİMYA ADASINADA bakabilir.
FİZİK:
Fizİkte VİP FİZİK bakabilirsiniz.
Coğrafya:
COĞRAFYANIN KODLARI yunus hocanın yaptığı kodlamaları sayesinde çoğu sıkıcı kavramı ezberlemeden kolay kodlamalarla aklınızda kalabiliyor ama ayriyeten başka kanal isteyenler için benim hocam BAYRAM MERAL e bakabilirsiniz

Felsefe:
FELSEFE ATÖLYESİ.
Tarih:
Tarihte ise MEHMET CELAL ÖZYILDIZ , Benim hocamdan SAADETİN AKYAYLA, RAMAZAN YETGİN e bakabilirsiniz.
NOT:
Liste tamamen kendi görüşlerim ve beğendiğim hocalardan oluşmaktadır nesnelik içermemektedir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Baki
Mat : Şükrü akkoyun, Anıl Hoca , Can ezer (soru çözümü yapıyorlar
Geometri: Difficult questions (tr kanal soru çözümü)
Fizik:Özcan aykın
Biyo: bunu tam önerilir mi bilmiyorum ama Betül biyoloji geçen seneki videolar yeni sene videoları tam önermiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,400
Üyeler
141,129
Son üye
AylaM.
Top Bottom