Neler Yeni

Youtube Vanced Videolar İzlenmiyor

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Carl Johnson
"İçerik bu uygulamada kullanılamıyor. Youtube.com'un en yeni sürümünde izleyin" Hatasından bahsetmiyorum bu hatayı github dan yüklediğim youtube vanced ile çözmüştüm aylardır sorunsuz çalışıyordu. Şimdi ne olduysa videolar takılıp kalıyor video izlemeye başladıktan 2 dakika sonra videolar donup kalıyor.

Bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözebiliriz?

Golf 4 R32

80+ Silver
"İçerik bu uygulamada kullanılamıyor. Youtube.com'un en yeni sürümünde izleyin" Hatasından bahsetmiyorum bu hatayı github dan yüklediğim youtube vanced ile çözmüştüm sorunsuz çalışıyordu. Şimdi ne olduysa videolar takılıp kalıyor video izlemeye başladıktan 2 dakika sonra videolar donup kalıyor bu sorunu yaşayan var mı?
Yeni sürümde izleyin hatasını çözmem için yardımcı olur musun? Github linkini atarsan çok iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Onur Çetinkaya
"İçerik bu uygulamada kullanılamıyor. Youtube.com'un en yeni sürümünde izleyin" Hatasından bahsetmiyorum bu hatayı github dan yüklediğim youtube vanced ile çözmüştüm aylardır sorunsuz çalışıyordu. Şimdi ne olduysa videolar takılıp kalıyor video izlemeye başladıktan 2 dakika sonra videolar donup kalıyor.

Bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözebiliriz?
Youtube revanced extended geç ben öyle yapmıştım

Top Bottom