Neler Yeni

YouTube'a içerik üretmek için ne gereklidir?

H_SerhatY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serhat Yiğit
Merhabalar, aranıza yeni katıldım.
Amacım YouTube için içerik üretmek, çoğunlukla oyun videoları olmakla birlikte bazen VLOG tarzı içerikler üretmek istiyorum.
Aşırı kaliteli videolar çekmek gibi bir düşüncem şimdilik yok, ama ileride bütçem oldukça kesinlikle geliştirme yapmayı düşünüyorum.
Oyun olarak şu anlık oynayacağım en üst düzey oyun Need for Speed Payback.
720p videolarla başlamak istediğimi de belirterek görüşlerinizi almaya başlayabilirim. Saygılarla.

EmirhanT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Emirhan Tanış
Kamera Al Kaliteli Ve İyi Bir Bilgisayar

mmdmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Demiroğlu
dostum belli ki çok üst düzey pc yok bu yüzden bence nostalji oyunları çekmelisin ve mikrofonun iyi olsun ses çok önemli

eren43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Eren bayram
Amacım YouTube için içerik üretmek, çoğunlukla oyun videoları olmakla birlikte bazen VLOG tarzı içerikler üretmek istiyorum.
Aşırı kaliteli videolar çekmek gibi bir düşüncem şimdilik yok, ama ileride bütçem oldukça kesinlikle geliştirme yapmayı düşünüyorum.
720p videolarla başlamak istediğimi de belirterek görüşlerinizi almaya başlayabilirim. Saygılarla.
Face cam mikrofon yeterli

Berkantto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
berkant toygün
Öncelikle diğerlerinden farklı olmalısın binlerce içerik üreten insan var farkın olsun ki izlen sohbetin iyi olsun oyunu hissettir ki izlensin ekran kaydı açıp o kalıp sözler söyleme Oyunu yaşa

Emre kaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Emre Kaan SİVRİ
Benim açımdan oyun videosu için ses önemli (videkyu çekenin) arkadan uğultu vs. Gelirse izlemek istemiyorum

H_SerhatY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serhat Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum belli ki çok üst düzey pc yok bu yüzden bence nostalji oyunları çekmelisin ve mikrofonun iyi olsun ses çok önemli
Nostalji oyunları da düşünüyordum zaten, ama pek fazla kaynak kullanmadıkları için ilk mesajı uzatmak istemedim. Mikrofon olarak bir öneriniz varsa alabilirim.

Sytra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes
Kasa + Monitör + Çevre Bileşenleri + Yazılım + Kamera =< 6.500 TL

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Samimiyet , ekipman , akıcı konuşma , edit bilgisi

cavitanil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Cavit Anıl Özyavuz
Şahsen Türkiyede Clickbait yapmak izlenmenin ve paranın anahtarı. örneğin belgotürkün koronavirüsünü içmesi vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tolga Kocalar
kamera
iyi bir render uygulaması
mikrofon
lazım olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali taştekin
Kardeşim her ne yaparsan yap ama arkaplan aydınlatmasını güçlü yap softbox al veya kendin yap benden sana küçük ama etkili bir tavsiye ?

H_SerhatY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Serhat Yiğit
Öncelikle diğerlerinden farklı olmalısın binlerce içerik üreten insan var farkın olsun ki izlen sohbetin iyi olsun oyunu hissettir ki izlensin ekran kaydı açıp o kalıp sözler söyleme Oyunu yaşa
Buna kesinlikle katılıyorum. Şu an Twitch platformu üzerinde yayın yapan tonlarca insan var, sayfayı her açtığımda çok izlenen yayınları geziyorum, ama sadece oyunu oynaması değil ayrıca oyunu yaşaması gerekiyor, yoksa izlemeye değer bir yanı olmuyor, aynı oyunları başkaları da oynuyor sonuç olarak.

Top Bottom