Neler Yeni

Youtubeden konu anlatımlı çalışma nasıl yapabilirim?

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
Hocam yukarda anlatamamişım sanırım demek istediğimi full not almana gerek yok kulalk dolgunluğu olsun test çöz üstüne yeter ayt için belki derim de tyt de vakit kaybedersin 1.donem bitiecek şurda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kitapları güzel oluyor öneririm ben de Dr biyoloji ve ayt biyoloji görkem şahin var
Beha diye bir kırtasiye var cevremizde oraya bakacağım kitaplarına MSÜ sınavına kadar yetiştirebilir miyim sence tyt yi?

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Beha diye bir kırtasiye var cevremizde oraya bakacağım kitaplarına MSÜ sınavına kadar yetiştirebilir miyim sence tyt yi?
Yetiştirirsin. Çalışma saatlerini arttır. Şu an söylediğim kanallardan en uzun olanı Mert Hoca 90 gün yani 3 ay. Birinci dönem bitene kadar konuları bitirirsin ve AYT yanında denemelere başlarsın. Yine en uzunu Mert Hoca 90 gün 3 ay da oraya giderse Nisan Mayıs gibi bitirmen lazım sonra full deneme.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
Yetiştirirsin. Çalışma saatlerini arttır. Şu an söylediğim kanallardan en uzun olanı Mert Hoca 90 gün yani 3 ay. Birinci dönem bitene kadar konuları bitirirsin ve AYT yanında denemelere başlarsın. Yine en uzunu Mert Hoca 90 gün 3 ay da oraya giderse Nisan Mayıs gibi bitirmen lazım sonra full deneme.
şuanki listem nasıldır bi arkadaşım önermişti de kafam karıştı şimdi listemin video ders kitaplarına bakmaya gideceğim de birazdan

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
şuanki listem nasıldır bi arkadaşım önermişti de kafam karıştı şimdi listemin video ders kitaplarına bakmaya gideceğim de birazdan
Rehber matematik temel düzeyde YKS için bana uygun gelmiyor. Mert hoca daha kaliteli sorular çözüyor.
Kimya için dediğin kanalı pek bilmiyorum ama bana göre Görkem Şahin daha iyi.
Dr Biyoloji zirve zaten
Fizikfinito bana daha anlaşılır bir kanal geliyor

Kafanda şüphe varsa dediğim hocaları biraz izle şimdi anlatımı begeniyorsan devam et

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
Rehber matematik temel düzeyde YKS için bana uygun gelmiyor. Mert hoca daha kaliteli sorular çözüyor.
Dr Biyoloji zirve zaten

Kafanda şüphe varsa dediğim hocaları biraz izle şimdi anlatımı begeniyorsan devam et
fizik için güzel geldi 1 ayda fiziği halledilebiliyor bence iyi yani diğer kanallara da bakacağım

Dr Biyoloji zirve zaten

Elimde yanıt yayınlarının el kitapları varda ufak ufak not aldıktan sonra el kitaplarından da konuları okusam nasıl olur

Ekler

• WhatsApp Image 2023-11-05 at 13.50.23.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-05 at 13.50.23.jpeg
    200.8 KB · Hit: 20
Son düzenleme:

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
fizik için güzel geldi 1 ayda fiziği halledilebiliyor bence iyi yani diğer kanallara da bakacağım

Elimde yanıt yayınlarının el kitapları varda ufak ufak not aldıktan sonra el kitaplarından da konuları okusam nasıl olur
Notlarını YouTube üzerinden al. El kitaplarını ise tekrarlarda ve anlamadığın bir yer olduğunda kullan.

Geometri için de Kenan Kara mutlaka.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan
Notlarını YouTube üzerinden al. El kitaplarını ise tekrarlarda ve anlamadığın bir yer olduğunda kullan.

Geometri için de Kenan Kara mutlaka.
direkt uğraşmayıp pdf dosyaları paylaşıyorlar onları çıkartıp alsam nasıl olur?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Okuyarak konu çalışılmaz yazarak daha iyi öğreniliyor.
Yazmak bence acayip saçmalık vakit kaybı Dr biyoloji dışında onun kitabı bomboş çünkü resimler var sadece üstüne baya not almak gerekiyor

Kimyayı felan yazarak çalışırsa 12 ile birlikte ilerlemesi acayip zorlaşır altını çizip geçiyorum ben video ders kitabından yetiyor

Yetişir hocam düzenli çalışırsan 6-7 saatini vermem lazım gibi ama en az

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
Yazmak bence acayip saçmalık vakit kaybı Dr biyoloji dışında onun kitabı bomboş çünkü resimler var sadece üstüne baya not almak gerekiyor

Kimyayı felan yazarak çalışırsa 12 ile birlikte ilerlemesi acayip zorlaşır altını çizip geçiyorum ben video ders kitabından yetiyor

Ben sadece bilmediğim terimleri yazıyorum.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,770
İsim
emirhan

yazma dışında ne yapabilirim söyleyebilirsen direkt bakacağım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,350
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri