Neler Yeni

Yunanıstandan bilgisayar almak

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
eren umutlu
Beyler yakın tarihte yunanistana gidebilirim bilgisayar almak daha ucuza çıkamı acaba yunanistan siteleri falan varmı veya söyleyebilirmisiniz

Mert

80+ Silver
Çok uyguna gelmez, bilgisayarda vergi yükü düşük. Taşıdığına değmez.

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Benim neyle aldığım ne alaka? Türkiye'den Yunanistan'a gittiğinde Euro ile alıyorsun. 1 Euro'nun 30 TL olduğunu söylememe gerek var mı?
Şakamısın allah aşkına :D yuan la alsın o zaman bu nasıl bir mantık aldığı para birimi ile ne alakası var 1 euro 30 TL yazmış bide komedi

Helenov

80+
Şakamısın allah aşkına :D yuan la alsın o zaman bu nasıl bir mantık aldığı para birimi ile ne alakası var 1 euro 30 TL yazmış bide komedi
Yunanistan'da Euro ile satıldığı için ve Euro, TL'den değerli olduğu için TR'dekiyle aşağı yukarı aynı fiyata geliyor diyorum arkadaşım. Yunanistan'dan Çin Yuanı'yla alınca daha ucuz mu diyorum sence?

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Yunanistan'da Euro ile satıldığı için ve Euro, TL'den değerli olduğu için TR'dekiyle aşağı yukarı aynı fiyata geliyor diyorum arkadaşım. Yunanistan'dan Çin Yuanı'yla alınca daha ucuz mu diyorum sence?
valla bende onu diyorum işte dostum ekonomi bu şekilde işlemiyor 1.cil tüketim malzemesi almıyorsun ki para biriminin önemi olsun yunanistan'dan alması mantıklı değil ama bunun gram euro ile alması ile alakası yok bu durum genelde ülkenin politikalarıyla alakalıdır hemen küçük bir örnek vereyim dünyanın teknolojik olarak en uygun ülkesi Singapur iken 1 Singapur doları yaklaşık 20 TL ye eşit şimdi senin mantığınla Singapur dan alınmamalı ama Arjantin den alınabilir para birimimiz daha değerli hayır böyle bir durum yok bu aşırı saçma ve bilgisizce verilmiş bir fikir , sen kahve almıyorsun teknolojik ürün alıyorsun

Top Bottom