Neler Yeni

Yurt dışı 23 ultra almak mantıklı mı?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
Bütçe
27500
Yurtiçi cihazların fiyatlarına bakınca malum dudak uçuklatıyor. Ben de bütçeme uygun fiyatta (27500₺) yurt dışı sıfır s23 ultra buldum. Eğer şu an alırsam aralıksız 16 ay kullanabileceğim kayıt gerektirmeden. Bu şekilde yurt dışı cihaz kullanan var mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Server kayitli kullaniyorum ben s23u isimi goruyor sorun varsa cevaplamaya calisirim

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Server kayitli kullaniyorum ben s23u isimi goruyor sorun varsa cevaplamaya calisirim
Server kayıtlı istemiyorum ben şahsen. Öyle olduğu zaman cihazdakı bazı özellikler inaktif oluyor. Misal güvenli klasör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz cihazı nerden ve ne kadara aldınız acaba?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Server kayıtlı istemiyorum ben şahsen. Öyle olduğu zaman cihazdakı bazı özellikler inaktif oluyor. Misal güvenli klasör

Siz cihazı nerden ve ne kadara aldınız acaba?
Ben dolap uzerinden almistim hocam. Evet guvenli klasor ve samsung pass ozelligi devredisi ama o kadar da ihtiyaç duymuyorum sahsen olsa bi tik iyi olurdu ama o kadar da umrumda degil. 30000tl civarina almistim kayitli bir sekilde

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Yurtiçi cihazların fiyatlarına bakınca malum dudak uçuklatıyor. Ben de bütçeme uygun fiyatta (27500₺) yurt dışı sıfır s23 ultra buldum. Eğer şu an alırsam aralıksız 16 ay kullanabileceğim kayıt gerektirmeden. Bu şekilde yurt dışı cihaz kullanan var mı? Fikirlerinizi merak ediyorum.
İleri düzeyde mantıklı. Hatta s24ultra, ultra super ti mantıklı.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İleri düzeyde mantıklı. Hatta s24ultra, ultra super ti mantıklı.
S24 ultra icin 32 bin istiyorlar yd. Benim butcemi bir tık aşıyor ve ben aralarında yapay zeka hariç bir fark göremedim

Ben dolap uzerinden almistim hocam. Evet guvenli klasor ve samsung pass ozelligi devredisi ama o kadar da ihtiyaç duymuyorum sahsen olsa bi tik iyi olurdu ama o kadar da umrumda degil. 30000tl civarina almistim kayitli bir sekilde
Güvenli klasör bana lazım oluyor. Samsung kullanırken çok işime yarıyordu. Peki banka uygulamalarında veya diğer yurtiçi uygulamalarda bir sorun yaşadığınız oldu mu ve cihazdan memnun musunuz? Kamera olsun ekran olsun batarya olsun deneyimleriniz nasıl acaba?

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
S24 ultra icin 32 bin istiyorlar yd. Benim butcemi bir tık aşıyor ve ben aralarında yapay zeka hariç bir fark göremedim

Güvenli klasör bana lazım oluyor. Samsung kullanırken çok işime yarıyordu. Peki banka uygulamalarında veya diğer yurtiçi uygulamalarda bir sorun yaşadığınız oldu mu ve cihazdan memnun musunuz? Kamera olsun ekran olsun batarya olsun deneyimleriniz nasıl acaba?
Hocam uygulamalarda bir sıkıntı yaşamadım bende almadan once tereddutteydim ama bi sorun olmadı bende. Genel olarak memnunum 120hz 1 gunu cikariyorum. Kamerasi falan da baya iyi. Sadece sosyal medya kullaniyorsan kaliteyi bana biraz dusuruyor gibi geldi harici gayet guzel cihaz ama. Elime baska cihaz aldigim zaman buna alistigim icin diger cihaz milattan once kalma gibi geliyor :D

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu

23teki bir kaç ufak dokunuş eksileri s24 ile düzeltmişler. Fark tabii ki var yapay zeka dışında.
Mesela bana göre curved kenarların kalkması yapay zekadan daha büyük bir yenilik.Bütçe aşıyorsa bilemem ancak 4-5k fark normal bence.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,045
Üyeler
142,077
Son üye
yusuf zengin
Top Bottom