Neler Yeni

Yurt Dışı Xiaomi Mi 11t 8 Ram128 GB Hafıza 5.500 TL Alınır mı?

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Bütçe
5500
Arkadaşlar bu telefon alınır mı sizce kamera, batarya olsun ekran amoled olması benim için güzel fakat işlemci MTK olması sorun yaratır mı?
Ayrıca yurtdışı cihaz sıfı sadece garantisi olmamış oluyor.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Xiaomi 11t proda 888 var. Düz Xiaomi 11t'de MTK, Kısacası MTK 888 ye göre çok ama çok daha iyi.

deadfellow

80+ Silver
En İyi Cevap
3
11t pro yurt dışı 8k küsür bütçemi aşıyor zaten hocam. Yanı MTK beni uzun süre idare eder mi?
MTK, Snapdragon 888'den daha iyi diyorum zaten. SD 888'de 11T proda bulunuyor yani sen düşün.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
hızlı işlemci mtk olsa da fiyatıda güzel burda 9.900tl falan civarında. yurt içi telefon almayı düşünüyorsan one plus nord 10 güzel gibi fiyatına göre uygun. açık olarak mı gelecek imei mi atılmış

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hızlı işlemci mtk olsa da fiyatıda güzel burda 9.900tl falan civarında. yurt içi telefon almayı düşünüyorsan one plus nord 10 güzel gibi fiyatına göre uygun. açık olarak mı gelecek imei mi atılmış
İmei atılacak her şey dahil bu fiyat.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
IMEI repair var mı bu cihaza? Yoksa yasal kayıttan mi bahsediyorsunuz? Kayıt yok diye biliyorum ben.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
O telefona IMEI atılıyor mu la

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Kaçak olarak bu işi yapan bir arkadaştan liste istedim, Mi 11T'ye henüz kayıt çıkmadığı yazıyor. Aldığınız yere özellikle sorun IMEI atılıp atılamadığını.
Yok çıkacak, yakındır, çıktığı gün ücretsiz yaparız, çıkana kadar 1 yıl uzatırız vs inanmayın. Çoğu yeni cihaz direnç değiştirilerek imei atılıyor bunu da gözde bulundurun bana göre sakıncası yok nerde yapıldığına bağlı.

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
IMEI repair var mı bu cihaza? Yoksa yasal kayıttan mi bahsediyorsunuz? Kayıt yok diye biliyorum ben.
Kendisi imei atıyormuş satan kişi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O telefona IMEI atılıyor mu la
Atılıyor diye koymuş adam daha önce telefon alındı güvenilir diye biliyorum. Semers satıcı.

Kaçak olarak bu işi yapan bir arkadaştan liste istedim, Mi 11T'ye henüz kayıt çıkmadığı yazıyor. Aldığınız yere özellikle sorun IMEI atılıp atılamadığını.
Yok çıkacak, yakındır, çıktığı gün ücretsiz yaparız, çıkana kadar 1 yıl uzatırız vs inanmayın. Çoğu yeni cihaz direnç değiştirilerek imei atılıyor bunu da gözde bulundurun bana göre sakıncası yok nerde yapıldığına bağlı.
Hocam satıcı semers belki duymuşsunuzdur. Direncin bir zararı olur mu?

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Kendisi imei atıyormuş satan kişi.

Atılıyor diye koymuş adam daha önce telefon alındı güvenilir diye biliyorum. Semers satıcı.

Hocam satıcı semers belki duymuşsunuzdur. Direncin bir zararı olur mu?
Yaptıran birkaç kişi tanıyorum sorun yok dediler. Bana göre de sorun değil sizi bilemem sadece bilgi verdim. Takıntılı olan çok insan var. Satıcıyı tanımıyorum, ben imei yok diye hatırlıyorum. Eğer yapılıyorsa ne güzel.

Top Bottom