Neler Yeni

YURT DIŞINDAN LAPTOP ALIMI

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
Arkadaşlar yurtdıından akrabama laptop aldırmayı düşünüyorum ortalama max maliyeti 10bin lira
özellikleri
İsmi:
MSI GL65 Leopard 10SFK-062
-RTX 2070 8GB
- Intel Core i7-10750H 2.6-5.0GHz
- 512GB NVMe SSD
- 16GB (8G*2)DDR4 2666MHz 2 Sockets Max Memory 64GB
Sizce bu fiyata mantıklı mıdır soru çıkarmı şu sıralar garanti durumu ne olur daha iyisi vardır intel alma amd al falan filan
diye soruyorum.
ve de klavyesi yabancı klavye olucak sonradan deiştirmek çok mu zor olur zaten kendi klavyesinden değil kendi taktığım klavyeden oynarım ama yinede insan doğru klavye görmek ister
SİTE LİNKİ:
1595861337817.png

FreakyXd

80+ Silver
turkiyeyle aynı fiyata gelecektir.

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Klavyeyi değiştirmene gerek yok. Sticker işini çözer. veya USB ile harici klavye bağla en son çağre.

Fiyat uygun TR'de büyük ihtimalle garantisi geçersiz olacak ULUSAL garantisi yok ise.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavyeyi değiştirmene gerek yok. Sticker işini çözer. veya USB ile harici klavye bağla en son çağre.

Fiyat uygun TR'de büyük ihtimalle garantisi geçersiz olacak ULUSAL garantisi yok ise.
peki mantıklı olur mu almak baya götürsün istiyorum bi rahat 6-7 sene götürsün özellikleri falan iyi mi yoksa daha iyisi var mı bu fiyat bandında

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
En az bir 4 senesi var. Ama 6 - 7 sene için performans kaybı yaşayarak kullanırsın.

Malum oyunlar yerinde durmuyor.

Fiyat olarak çok Mantıklı TR'de o fiyata baktığım kadarıyla 2060'lı modeller mevcut. 10K'ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En az bir 4 senesi var. Ama 6 - 7 sene için performans kaybı yaşayarak kullanırsın.

Malum oyunlar yerinde durmuyor.

Fiyat olarak çok Mantıklı TR'de o fiyata baktığım kadarıyla 2060'lı modeller mevcut. 10K'ya
eyvalalh zaten bu sene üniversite sınavına giricem biraz zorlayıp iyi bir yerde bilgisayar mühendisliği kazanırsam işimi görsün az çok yazılım ve tasarımla da ilgileniyorum oyun oynamaya da bayılırım birde etrafa götürdüm mü benim için efsane olur herhalde daha iyisi olamaz bu saatten sonra ne kadar erken almak o kadar iyi gibi duruyor

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
vergilerle 10k ise müthiş ama kuru çevirince 10k ise çok kötü.
klavye siz takınca ayarlayabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Yakup Vatansever
vergilerle 10k ise müthiş ama kuru çevirince 10k ise çok kötü.
klavye siz takınca ayarlayabilirsiniz.
ben araştırdım şahıs kendi sokunca sıkıtı olmuyormuş vergi falan ödemiyormuş kuru çevirince 9500TL ediyor klavyede windowsdan tr yapınca sadece tuşlar farklı oluyor onuda stickerla falan düzeltirim ama benim asıl konum daha iyi laptoplar olabilir mi yurt dışından getireceğim bu fiyat bandında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben araştırdım şahıs kendi sokunca sıkıtı olmuyormuş vergi falan ödemiyormuş kuru çevirince 9500TL ediyor klavyede windowsdan tr yapınca sadece tuşlar farklı oluyor onuda stickerla falan düzeltirim ama benim asıl konum daha iyi laptoplar olabilir mi yurt dışından getireceğim bu fiyat bandında.
testlerde rdr2 ultrada 45-50fps arası alıyor hiç fena değil gibi burada o fiyata bunun gibi laptop bulabileceğimi sanmıyorum

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert

testlerde rdr2 ultrada 45-50fps arası alıyor hiç fena değil gibi burada o fiyata bunun gibi laptop bulabileceğimi sanmıyorum
müthiş fiyat

Mergen

80+ Bronze

Bizim Emmi ye söylesem mi bende :D baya ucuzmuş

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,288
Üyeler
156,589
Son üye