Neler Yeni

Yurt içi kargo bu mesaj ne anlama geliyor

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ensar Polat
Alıcının kapalı/teslim alma saati sınırlı olmasından dolayı adresinde ulaşılamamıştır

bu mesaj ne anlama geliyor çoğu kişi kargocuların üşenip getirmediği hakkında şeyler yazmış

(aldığım ürün bugün dağıtıma çıkmasına rağmen teslim edilemedi ve yukardaki mesaj görünüyor)

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Semih Nas
kısaca bugün ulaşmadı yarın tekrar dağıtıma çıkacak

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
emre b
Aynisi bana geldi gecen ve evdeydim getirmiyolar bilerek yurtici cok yapiyor bunu

shımbo23

80+
Alıcının kapalı/teslim alma saati sınırlı olmasından dolayı adresinde ulaşılamamıştır

bu mesaj ne anlama geliyor çoğu kişi kargocuların üşenip getirmediği hakkında şeyler yazmış

(aldığım ürün bugün dağıtıma çıkmasına rağmen teslim edilemedi ve yukardaki mesaj görünüyor)
Yurtiçi kargo birdaha dağıtıma çıkmıyor diye biliyorum bu konuyu buraya değilde direk arasan şubeyi sorsan daha iyi olur

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ensar Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

stayleon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
emre b

shımbo23

80+
hocam hele bi açsalar zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir daha dağıtıma çıkıyor mu
Eğer görevlimiz, alıcının adresinde kimseyi bulamazsa, "Kargo İhbar Notu" bırakır ve gönderiyi şubeye geri getirir. Bu durumda gönderinin alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içerisinde söz konusu şubeden alınması gerekmektedir.

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mert Camran

kargocu gelip seni bulamadıysa şubeye bırakıyor ve sen gidip alıyosun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Rdvan
ilçede yaşıyorsan genelde ilçelere belli günlerde geliyorlar ve bu mesajı atıyorlar, ertesi gün dağıtımda diye mesaj gelirse tekrar dağıtımda ve gelecek demektir. bazen o günkü kargolar yetişmeyince ertesi güne kaldığı oluyor bu durumda bu mesaj geldiği de oldu bana. son seçenek ortada nedenin olmaması ve adamların üşenmesi, öyle bir şey varsa en garantisi gidip almak oluyor mecburen şubeden

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ensar Polat
kargocu gelip seni bulamadıysa şubeye bırakıyor ve sen gidip alıyosun.
kargocu gelmemiş bile

ilçede yaşıyorsan genelde ilçelere belli günlerde geliyorlar ve bu mesajı atıyorlar, ertesi gün dağıtımda diye mesaj gelirse tekrar dağıtımda ve gelecek demektir. bazen o günkü kargolar yetişmeyince ertesi güne kaldığı oluyor bu durumda bu mesaj geldiği de oldu bana. son seçenek ortada nedenin olmaması ve adamların üşenmesi, öyle bir şey varsa en garantisi gidip almak oluyor mecburen şubeden
size bu mesaj geldikten bir gün sonra dağıtıma çıkmış mıydı

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Mert Camran
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Rdvan
kargocu gelmemiş bile

size bu mesaj geldikten bir gün sonra dağıtıma çıkmış mıydı
ben mesaj gelince şubeyi aradım, salı günleri dağıtıma çıktığını ve geleceğini söyledi. geldi kargom salı günü

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
690
İsim
Ensar Polat
numaradan zaten öyle yapıyolar üşeniyolar sözde seni bulamamış ve şubeye bırakmış kargonu :D
umarım yarın bir daha kargo dağıtıma çıkar şubeye gitmem imkansız

ben mesaj gelince şubeyi aradım, salı günleri dağıtıma çıktığını ve geleceğini söyledi. geldi kargom salı günü
ben arasamda açmıyorlar umarım aramadan da benim kargoyu fark edip dağıtıma çıkarırlar yarın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,876
Üyeler
155,176
Son üye
EndoCryneTR
Top Bottom