Neler Yeni

Yurtdışı Mi13 Alınır Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Birkan Öztürk
Merhabalar. Yurtdışı bir cihaz almayı düşünüyorum ve seçenkler arasında Mi13T, Mi13 ve Poco X6 Pro var. 3 ü arasından en pahalı fakat en kalitelisi Mi13. Fakat sorun burda başlıyor telefona direnç kaydı attırdık tamam ama bootloader kilidi kapalı oluyormuş ve global rom atıyorlarmış sadece. Ürün normalde çin cihazı. Bu bir sorun yaratır mı? Bootloader kilidinin kapalı olmasının bana bir zararı olur mu? Bir de direnç kayıttan sonra güncelleme yaparsam imei silinir mi? TWRP den format atarsam imei silinir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Not: Nothing phone 2 almayı düşündüm fakat yurtdışı olarak 18500TL. Hem yurtiçine göre bir fiyat avantajı çok yok hem o parayı hak etmediğini düşünüyorum.

Not2: Oyun vs. oynamıyorum. Poco X6 pro yu sırf ekran çerçevesinin zarifliğinden almayı düşünüyorum. Mi13T biraz kalın duruyor ekran çerçevesi olarak.

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
LEVENT KILIÇ
Aynı karmaşayı yaşıyorum. Direnç işlemine tam güvenim olsa 13tpro 13t veya 13 alacağım ama emin değilim veya konuya çok hakim olamıyorum. Kullananlar sorun yok diyor. Bu durum beni yurtiçi cihazlara yönlendiriyor aklımda honor200 var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,765
Üyeler
157,816
Son üye
O.deli
Top Bottom