Neler Yeni

Yurtdışında Futbol Oynamalı Mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Selamlar. Ben bir çoğunuz gibi Türkiye'de yaşıyorum ve Türkiye'de amatör olarak futbol oynuyorum. Yetenekli olduğumu düşünüyorum. Ancak burada keşfedilmeyeceğimi keşfedilirsem bile Türk kulüplerinin altyapı ve gençlere önem vermemesi yüzünden üst seviyede oynayamayacağını düşünüyorum. Babamla da bu konu hakkında konuştum. Sağolsun ailem her kararımın arkasında durur, bana hayatı en iyi şartlarda yaşatmak için her şeyi yapar. Babam şuan da Türkiye'de oynamamı daha sonra istersem gitmemi söyledi. Ama yine de nolursa olsun ben senin yanındayım sana destek olurum dedi. Sizce ben 1-2 yıl içinde Korona virüs baya azaldığında yabancı bir takımın altyapı seçmelerine girmeli miyim? Babam bana şunları da söyledi sen orada seçmelerden geçip altyapıya girersen oraya bile yerleşiriz gibi sözler söyledi sizce şansımı denemeli miyim?

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Selamlar. Ben bir çoğunuz gibi Türkiye'de yaşıyorum ve Türkiye'de amatör olarak futbol oynuyorum. Yetenekli olduğumu düşünüyorum. Ancak burada keşfedilmeyeceğimi keşfedilirsem bile Türk kulüplerinin altyapı ve gençlere önem vermemesi yüzünden üst seviyede oynayamayacağını düşünüyorum. Babamla da bu konu hakkında konuştum. Sağolsun ailem her kararımın arkasında durur, bana hayatı en iyi şartlarda yaşatmak için her şeyi yapar. Babam şuan da Türkiye'de oynamamı daha sonra istersem gitmemi söyledi. Ama yine de nolursa olsun ben senin yanındayım sana destek olurum dedi. Sizce ben 1-2 yıl içinde Korona virüs baya azaldığında yabancı bir takımın altyapı seçmelerine girmeli miyim? Babam bana şunları da söyledi sen orada seçmelerden geçip altyapıya girersen oraya bile yerleşiriz gibi sözler söyledi sizce şansımı denemeli miyim?
Tabikide denemelisin Türkiye'den dediğin gibi torpil harici bende keşfedileceginin çok çok zor olduğunu düşünüyorum yabancı ülkeler altyapıya çok önem verdiğinden bu kadar genç yaşta iyi oyuncular çıkıyor bizde çok az bence kesinlikle ailenin de arkanda durmasi çok iyi bu fırsati kimse bulamaz kolay kolay dene şansını inan kendine yaparsın :)

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Denemekten zarar gelmez, bi' bakarsın başka ülkedesin. Hayatını böyle kurtarabilirsin.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,826
İsim
Tandoğan Tan
Kesinlikle kendinden asla şüphen olmasın güzel dostum. Ailenin arkanda olması o kadar büyük bir nimet ki. Umarım hayallerinin süslediği yerlere gelirsin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevap veren herkese teşekkürler inşallah herkes istediği yere gelir ne diyeyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denemekten zarar gelmez, bi' bakarsın başka ülkedesin. Hayatını böyle kurtarabilirsin.

Bir de şunu söyleyeceğim denemekten zarar gelmez diyorsunuz da para yönünden pek öyle bakmıyorum uçak bileti orada bir kaç gün konaklanma vs. bir

Son düzenleme:

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Mehmet salih ay
Denemelisin knk bende amatör takımın altyapısında oynuyordum sınav falan derken gidemedim en son gittiğimde hoca not alıyordu bizi sordu o günden sonra gidemedim keşke gitseydim diyorum bu gun yaklaşık 1 yıldır futbol oynamıyorum şansını dene knk sonra benim gibi pişman olursun

RmzDayi

80+ Silver

altyapı konusunda çok iyi kulüpler var ülkemizde. Onlarda biri de Bursaspor
Ama yurt dışı eğitimi çok daha iyi imkanlarda olacaktır diye düşünüyorum. Gerçekten oralara gidip seçilirsen bu senin için çok daha iyi bir gelecek olabilir

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Eğer altınorduya girebilirsen ve ufak bi torpil varsa Türkiyeden başla tecrübe al biraz sonra yurtdışı seçmelerine gir derim bol şans

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Emre
Eğer altınorduya girebilirsen ve ufak bi torpil varsa Türkiyeden başla tecrübe al biraz sonra yurtdışı seçmelerine gir derim bol şans

İşte torpil yok sorun orada :). Babama söyleyeyim 3 büyüklerden birinin gidip kongre üyesi olsun oradan torpil yaparım :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,093
Üyeler
149,672
Son üye
artistokan
Top Bottom