Neler Yeni

Yurtdışında Üniversite Okumak

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Bende gidicem diyorum mesela ama kendimde aşşşırı güvensizlik var, normal insanların yanında türkçeyi bile zor konuşuyorum (heyecandan) orda nasıl ingilizce konuşabilirim diyorum
Hocam zamanla alışırsınız zaten ona. Kimse anasının karnından Türkçe veya ingilizce bilerek doğmadı. Etrafınızda herkes ingilizce konuşursa içinizde oluşan zorundalık ile daha rahat öğrenirsiniz :)

ustaShifu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Yunus
Hocam bende lise 3 üm.
Üni yi ciddi anlamda yurtdışında okumak istiyorum. Şimdiden para biriktirmeye başladım. Ayıptır söylemesi 1k civarı para biriktirdim. İstediğim bölüm şuanlık iç mimar. Nasıl edeceğim ne yapacağım var mı bir bilginiz yada ne kadar bir bütçe lazım
Hocam ne kadar biriktirebilirsiniz bilmiyorum ama benim bildiğim en az 100.000 TL lazım, eğer gidecekseniz Kanadayı tercih edin, hatta isterseniz bana instagramınızı verin ben de size yardım etmek için araştırma yapayım, belki beraber gideriz :)

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,784
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Hep vatansever bir insandım ama sahiden bu ülke bitmiş. hemen ayrılacağım okul bittiğinde isviçreye giderim dağları zaten bizim trabzona benziyor rahat rahat daha ne isteyeyim adamlar 2 dünya savaşınada girmemiş 3 ede girmez.

Burak.twitchNietral

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Burak Öztürk
Hocam ne kadar biriktirebilirsiniz bilmiyorum ama benim bildiğim en az 100.000 TL lazım, eğer gidecekseniz Kanadayı tercih edin, hatta isterseniz bana instagramınızı verin ben de size yardım etmek için araştırma yapayım, belki beraber gideriz :)
Tabi yardımlaşırız olmadı ordan konusuruz ig:burakztrk_k

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,622
Üyeler
141,320
Son üye
RaterWall
Top Bottom