Neler Yeni

Yardım Yurtdışından 150 Euro üstü motosiklet ekipmanı almak

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Türkiyeye teslimat varmış ve TL birimi de varmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu sitede vergi ödeme kısmı olmaz. Hele böyle yüksek ücretli ürün satan firmalarda hiç koymazlar. Daha fazla çıkarsa firmaya sorun olur çünkü.
Vergilerle birlikte 13k ya almıştım evrakları verip sorunsuz geldi aliexpress de bazı ürünlerinde ödeme kısmında vergi çıkmıyor çıkmadığı zamanda sen kendin ödüyorsun

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe

Vergilerle birlikte 13k ya almıştım evrakları verip sorunsuz geldi aliexpress de bazı ürünlerinde ödeme kısmında vergi çıkmıyor çıkmadığı zamanda sen kendin ödüyorsun
Evet işte ürün grubuna göre vergi koyuyor Aliexpress. Ama tam belli olmadığı durumlarda gümrük kafasına göre kitliyor birşeyler.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,800
İsim
Mert Can Ergün
Evet işte ürün grubuna göre vergi koyuyor Aliexpress. Ama tam belli olmadığı durumlarda gümrük kafasına göre kitliyor birşeyler.
Newegg gibi sitelerde ürün aldığın zaman vergisiyle birlikte ödüyorsun bütün ürünlerde dahil gümrüğe geldiği zaman evrakları hazırlayıp kargo şirketine gönderiyosun sorunnsuz geliyor

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Newegg gibi sitelerde ürün aldığın zaman vergisiyle birlikte ödüyorsun bütün ürünlerde dahil gümrüğe geldiği zaman evrakları hazırlayıp kargo şirketine gönderiyosun sorunnsuz geliyor
Evet, belirttiğim gibi bazı sitelerde oluyor bazılarında olmuyor.

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Adem trg

Haaa yani TL ile olunca sorun olmuyormu ben euroyu TL'ye çeviriceğiz vs. Sandım teşekkürler

Top Bottom