Neler Yeni

Yurtdışından gelen araç ile ilgili destek

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Kerem Gencer
1. Derece olduğun icin kullanabilirisin. Sana bırakma diye bisey yok bırakmadan kastın ne? Acıklar mısın. Baban aracı getirir kendisiyle sen istedigin zaman alıp kullanabilirsin. Baban istedigi zaman cikabilir yurtdisina
Babası yurt dışına çıkarsa ticaret bakanlığına taahüt vermesi gerekiyor (e-devletten verebilir). Taahüt verildikten sonra da araç trafiğe çıkamaz. Taahüt vermezseniz arabayı Türkiye'den çıkarırken 100 euro gibi bir ceza ile karşılaşırsınız, fakat bu süreçte arabayı kullanılabilirsiniz.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,547
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Omerturen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Ömer Faruk
1. Derece olduğun icin kullanabilirisin. Sana bırakma diye bisey yok bırakmadan kastın ne? Acıklar mısın. Baban aracı getirir kendisiyle sen istedigin zaman alıp kullanabilirsin. Baban istedigi zaman cikabilir yurtdisina
Araç türkiyeye geldiginde 2 yıl kalma şansı var bana bırakıcak 2 yılda bir almanyaya gidicek 6 ay kalıcak durum bu ama araştırma yağtım biraz ondan başkası kullanamaz diyor onu anlayamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babası yurt dışına çıkarsa ticaret bakanlığına taahüt vermesi gerekiyor (e-devletten verebilir). Taahüt verildikten sonra da araç trafiğe çıkamaz. Taahüt vermezseniz arabayı Türkiye'den çıkarırken 100 euro gibi bir ceza ile karşılaşırsınız, fakat bu süreçte arabayı kullanılabilirsiniz.
2 yıl kalmasına 100 hadi bilemedik 2 yıla 200 euro cıkartsın hiçbirşey degil bu 🤣

Top Bottom