Neler Yeni

Yurtta Kalmak mı Git Gel Yapmak mı ?

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Cengiz Balkiraz
Selamlar. Hazırlık bitti, ana bölüme geçeceğim ama evimle aynı şehirde olmasına rağmen evimden uzak kalıyor. Git gel yaparsam günde ortalama 3-4 saatim yollarda geçecek. Sizce yurtta kalmak mı yoksa git gel yapmak mı ? Üni: AYBÜ Esenboğa Kampüsü'nde

(Aslında benim için yurtta kalmak daha mantıklı geliyor çünkü git gel yaparsam baya erken kalkmam gerekecek ve günüm mahvolacak. Kendime vakit ayıramayacağım. Ama ailem yurtta kalmamı istemiyor ve kuzenim yurtta kalmamasına rağmen yurtta baya kötülüyor. Arkadaşı yurtta baya sıkıntı falan çekmiş.)

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,977
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Kuzeninin arkadaşı yurtta sıkıntı çekmesi seninde çekeceğin anlamına gelmez. Yaşadığı şehirde üniversite okuyanların yurtta kalması mantıklı gelmiyor bana. İstersen git gel yap olmazsa sonra yurda geçersin. Yurt çok yakınsa mesela kampüsün içindeyse direkt geçmeye çalışabilirsin.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
O kampüs cidden şehre uzak Ankara da nerede oturuyorsun imkanın varsa 120cc motor al onunla git

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O kampüs cidden şehre uzak Ankara da nerede oturuyorsun imkanın varsa 120cc motor al onunla git
Mamak tarafındayım. Aslında evimden 40 dakikada ulaşabiliyorum ama araba olmadığı için mecburen önce Kızılay sonra bi otobüs daha gerekiyor. Yolu uzatan şey bu. Motor tercihim değil maalesef. Güven vermiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuzeninin arkadaşı yurtta sıkıntı çekmesi seninde çekeceğin anlamına gelmez. Yaşadığı şehirde üniversite okuyanların yurtta kalması mantıklı gelmiyor bana. İstersen git gel yap olmazsa sonra yurda geçersin. Yurt çok yakınsa mesela kampüsün içindeyse direkt geçmeye çalışabilirsin.
Evet, yurt kampüsün içinde. Yaşadığım şehirde üni okuyorum ama her gün onlarca yol tepmek de kolay gelmedi. Her sabah çok erken kalkacak olmak zor. Yol yorgunluğuyla da bir şey yapabileceğimi düşünmüyorum maalesef.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,316
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Yatay geçiş falan yap o zaman 3 saat yol ne demek benimde tanıdıklarım vardı 1 saat sınava 3 saat yol gidenler Allah yardım etsin

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Mehmet emre börekçi
Mamak tarafındayım. Aslında evimden 40 dakikada ulaşabiliyorum ama araba olmadığı için mecburen önce Kızılay sonra bi otobüs daha gerekiyor. Yolu uzatan şey bu. Motor tercihim değil maalesef. Güven vermiyor.

Evet, yurt kampüsün içinde. Yaşadığım şehirde üni okuyorum ama her gün onlarca yol tepmek de kolay gelmedi. Her sabah çok erken kalkacak olmak zor. Yol yorgunluğuyla da bir şey yapabileceğimi düşünmüyorum maalesef.
Yurt daha mantıklı bence o kadar yol insanı bunaltır

Sadece Ben

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yatay geçiş falan yap o zaman 3 saat yol ne demek benimde tanıdıklarım vardı 1 saat sınava 3 saat yol gidenler Allah yardım etsin
Bu bölüme okul birinciliğiyle girdim ve üni sıralaması olarak Ankara içinde başka bir üniversiteye geçemem :D Mecburen buradayım ama umarım yurda geçerim

Yurt daha mantıklı bence o kadar yol insanı bunaltır
Son 2 yılını yollarda geçirmiş bir kişi olarak katılıyorum maalesef. Git gel yaparsam ders çalışabileceğimi ya da kendime zaman ayırabileceğimi de düşünmüyorum.

Top Bottom