Neler Yeni

Z Serisi Ddr4 lerin fiyatları neden düşmüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
BERK DEVRİM KARA
Bütçe
5000
Z serisi ddr4 anakart almak istiyorum 3 aydır kovalıyorum fakat fiyatları ddr5ten daha pahalı asla düşmüyor. Sebebi nedir yeni nesil anakartlar çıktı yakında 15.nesil işlemcilerle birlikte yeni soket tipi de piyasaya giricek bununla birlikte düşmesi gerekmiyor mu? Burdan Abdullah abiye selamlar ve ricamdır abi bir ilgilensen :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,085
İsim
Mehmet Aslan
Z serisi ddr4 anakart almak istiyorum 3 aydır kovalıyorum fakat fiyatları ddr5ten daha pahalı asla düşmüyor. Sebebi nedir yeni nesil anakartlar çıktı yakında 15.nesil işlemcilerle birlikte yeni soket tipi de piyasaya giricek bununla birlikte düşmesi gerekmiyor mu? Burdan Abdullah abiye selamlar ve ricamdır abi bir ilgilensen :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Abdullah Hacıgül
hocam piyasada çok yok o yüzden fiyatları şişiriyorlar. Ya farklı bir seçenek bulun yada 2. el bakmanızı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
BERK DEVRİM KARA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı bir seçenek için bütün parçaları değiştirmem gerekecek ram vs 2.el piyasası da dediğiniz gibi daha da yüksek ama olası tahminlere göre düşmesi gerekiyor yeni soketler ile birlikte ddr5 z serisi fiyatları gibi olması çok çok saçma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,644
Üyeler
156,810
Son üye
Hayricik
Top Bottom