Neler Yeni

Yardım ZEUSLABS MONİTÖR MAĞDURİYETİ lütfen yardımcı olun

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
arkadaşlar merhabalar, bir konu hakkında size danışmak istiyorum yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum teknobiyotik firmasından taşınabilir monitör satın aldık internet üzerinde detaylı incelemelerine bakarak almıştık ve genel yorumları gayet iyiydi, 1.5 hafta kullandık ve dün monitörü açtığımızda ekranın ortasında bir siyah şerit mevcuttu, görselde paylaşıyorum. teknobiyotik firmasıyla iletişime geçtiğimizde masa üzerinde duran ürün için şöyle bir yorum aldık. üründe herhangi bir darbe, düşme ya da bir hasar oluşturulmamasına rağmen servis dönüşü bu şekilde. Şikayet var üzerinden şikayeti oluşturduk, grup yetkililerinden de yardım talep ediyoruz mağduriyetimizin giderilmesi adına yardımcı olurlarsa bize çok mutlu oluruz. grup adminleri abdullah abi dahil ulaşabilirlerse bu durum hakkında sesimizi duyurmak için çok memnun oluruz.

1725965855211.jpeg
1725965862287.jpeg
1725965867654.jpeg
1725965874172.jpeg

Son düzenleme:

Btengin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Batuhan Engin
Hocam ürün masa üstünde devrildi mi? Ya da çantada falan taşındı mı? Maalesef bu taşınabilir monitörler bu konularda manasız derecede hassaslar, en ufak darbede ekranları kırılıyor. Sizinkinin de başına öyle bir şey gelmiş gibi görünüyor, pek garantiden halledilebilecek bir şey gibi durmuyor.

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ürün masa üstünde devrildi mi? Ya da çantada falan taşındı mı? Maalesef bu taşınabilir monitörler bu konularda manasız derecede hassaslar, en ufak darbede ekranları kırılıyor. Sizinkinin de başına öyle bir şey gelmiş gibi görünüyor, pek garantiden halledilebilecek bir şey gibi durmuyor.
hocam masada devrilmeyi vs bırakın masadan milim hareket dahi etmedi monitör

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Efe
bu monitöre sert bir şekilde darbe gelmiş. sanki sol altta da yarım daire şeklinde bir darbe izi var gibi yanlış görmediysem, durduk yere olacak bir sonuca benzemiyor. garantiye göndersen bile çok yüksek ihtimalle kullanıcı hatası ile geri gönderilecektir. ben ne teknobiyotik çalışanıyım ne de herhangi bir taraftayım bağımsız gözlemim bu şekildedir. Sizin haberiniz olmadan bir şekilde bir darbe almış bana göre dostum YTD

Froggremann

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Mete Can YAŞAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu monitöre sert bir şekilde darbe gelmiş. sanki sol altta da yarım daire şeklinde bir darbe izi var gibi yanlış görmediysem, durduk yere olacak bir sonuca benzemiyor. garantiye göndersen bile çok yüksek ihtimalle kullanıcı hatası ile geri gönderilecektir. ben ne teknobiyotik çalışanıyım ne de herhangi bir taraftayım bağımsız gözlemim bu şekildedir. Sizin haberiniz olmadan bir şekilde bir darbe almış bana göre dostum YTD
hocam darbeye bağlı bu hasarların olduğunu elbet biliyorum haklısınız bu konuda da fakat monitör yerinden hareket etmedi ve kimse de müdahil olmadı evin içerisinde, garip geldi çünkü darbe alsa zaten darbeye bağlılıktan kaynaklı garantiden sonuç alınamayacağını biliyorum.

Top Bottom