Neler Yeni

🆘Ziraat Bankası Kart Çıkarma Yaş Sınırı

Sebastian Szymanski

80+ Silver
İyi forumlar, ben 1 Mart 2005 doğumluyum yani 1 Mart 2023 te 18 yaşıma girdim. Dün Ziraat Bankasına gittim ve kart çıkarmak istediğimi söyledim kaç yaşında olduğumu sordu 18 yaşındayım dediğim anda kafasını eğdi 5 saniye filan bir şey demedi sonra 19 yaşına gir öyle gel dedi ne alaka abi 18 yaşında olmam yetiyor diye biliyorum dedim hayır 18 yaşını doldurmalısın dedi bende tamam diyip eve gittim ablama sordum ben 18 olur olmaz çıkardım başından salmış dedi şimdi tekrar gideceğim yine aynı şeyleri söylerse nasıl bir yol izliyim (Mobil'de kayıt olamadım kimliğimi okumuyor)

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Kimliğine bakınca anlamaları gerekiyor.
Benim arkadaşım 18'ine adım attığı anda İşbankası'ndan kart çıkartmıştı. Farklı bir banka çalışanına gidin.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
TAHA KOÇAK
18 olduğum gece saat 00.00'da ziraat'ten hesap açtım, bence mobil bankacılıktan hesap aç.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 ini doldurduğunu soyle ve banka hesabi ac kredi kartı vermeyebilir kimse bir sey diyemez acabilirsin
Kredi Kartı değil zaten banka kartı çıkaracağım, banka hesabını kendim mobilden açamadım orda açıyorlar değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

18 olduğum gece saat 00.00'da ziraat'ten hesap açtım, bence mobil bankacılıktan hesap aç.
Olmuyor hocam kartı okumuyor nedense naystada aynı sorunu yaşadım telefonumda sorun var

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
TAHA KOÇAK
Kredi Kartı değil zaten banka kartı çıkaracağım, banka hesabını kendim mobilden açamadım orda açıyorlar değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmuyor hocam kartı okumuyor nedense naystada aynı sorunu yaşadım telefonumda sorun var
O zaman farklı bir Ziraat şubesine gidiceksin veya aynı yere gideceksin yasal olarak hesap açamadığınıza dair bana belge verin sizi şikayet edeceğim diyeceksin, bak nasıl açıyor hesabını…

Sebastian Szymanski

80+ Silver
O zaman farklı bir Ziraat şubesine gidiceksin veya aynı yere gideceksin yasal olarak hesap açamadığınıza dair bana belge verin sizi şikayet edeceğim diyeceksin, bak nasıl açıyor hesabını…
Tek şube var babam başka gişeye git dedi o da aynı şeyi söylerse muhtemelen böyle yaparım teşekkürler hocam

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
TAHA KOÇAK
Tek şube var babam başka gişeye git dedi o da aynı şeyi söylerse muhtemelen böyle yaparım teşekkürler hocam
Rica ederim, umarım en kısa zamanda hesabına kavuşursun

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Rica ederim, umarım en kısa zamanda hesabına kavuşursun
Hocam şimdi geldim Şubeden bu sefer dün ki adamın hemen yanındaki abla yardımcı oldu hiç bir şey demeden kimliğimi aldı imza aldı ve hesabımı açtı yanında ki adam beni hatırladı galiba tip tip baktı hep ben bunu nereye şikayet edebilirim şimdi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,571
Üyeler
141,313
Son üye
N3mye
Top Bottom