Neler Yeni

Zombi Öldürme Temalı Oyun Arıyorum

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
Önerilen oyunları aşağıya ekledim, belki benim gibi arayanlar var ise tüm konuyu gezmelerine gerek kalmasın 👍🏻 Hepsi mermi yağdırma oyunu değil ama yine de birçoğu beğendiğim oyunlar oldu.

Selâmün âleyküm arkadaşlar, hayırlı geceler.
Böyle dalga dalga zombilerin geldiği, mermi yağmuru yaptığımız bir oyun arıyorum. Hikâyesi falan olmasa da olur ama çok dandik de olmasın. Android'de Dead Trigger (link🔗) oyununu bilen varsa demek istediğimi anlayacaktır. Ama böyle sabit kaldığımız değil de sağa sola kaçışabileceğimiz bir şeyler olsun. Mobilde varsa pc'de de vardır diye düşündüm 🤔

ÖNERİLEN OYUNLAR
• Dying Light 1 ve 2
• Days Gone
• World War Z Aftermath
• S.T.A.L.K.E.R. Serisi
• Back 4 Blood
• 7 Days to Die
• Fear the Wolves
• Left 4 Dead Serisi
• Project Zomboid
• Killing Floor 2
• Fallout Serisi
• Chernobylite
• How to Survive Serisi
• Orcs Must Die! 2
• Ultimate Zombie Defense
• Call of Duty Black Ops 1 ve 3'ün Zombie Modları
• Resident Evil 1, 2 ve 3
• Hunt: Showdown
• Dead Island
• Zombie Army Trilogy ve Dead War Serisi
• The Day Before (Henüz çıkmamış)

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

mfimmel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,089
İsim
fimmel
Steam
mfimmel

Böyle dalga dalga zombilerin geldiği, mermi yağmuru yaptığımız bir oyun arıyorum. Hikâyesi falan olmasa da olur ama çok dandik de olmasın. Android'de Dead Trigger (link🔗) oyununu bilen varsa demek istediğimi anlayacaktır. Ama böyle sabit kaldığımız değil de sağa sola kaçışabileceğimiz bir şeyler olsun. Mobilde varsa pc'de de vardır diye düşündüm 🤔
L4D2?

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Dying Light serisi
Dayz Gone
Left For Dead serisi
Poject Zomboid
Resident Evil 1-2 ve 3
COD Black Ops 1 ve 3 zombi modu
The Day Before (çıkacak)
Back 4 Blood (Left 4 Dead alternatifi)
Dead By Daylight

Minc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Mücahit Özderya
İstediğinize uyar mı bilmiyorum ama ben How To Survive 1 ve 2 yi severim basit ama eğlenceli oyunlardır.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstediğinize uyar mı bilmiyorum ama ben How To Survive 1 ve 2 yi severim basit ama eğlenceli oyunlardır.
Dying Light serisi
Dayz Gone
Left For Dead serisi
Poject Zomboid
Resident Evil 1-2 ve 3
COD Black Ops 1 ve 3 zombi modu
The Day Before (çıkacak)
Back 4 Blood (Left 4 Dead alternatifi)
Dead By Daylight
Teşekkür ederim arkadaşlar, bunların hiçbirini oynamadım, dediklerinize bakacağım 🌹

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,565
İsim
MehmedVII

Left 4 Dead 2 sunucular vs de iyi
World War Z de baya zevkli sürüler zorluyor bazen ama silah ve harita çeşitliliği olarak biraz az.

Dying Light hikayesi pek iyi değil ama, mermi yağmuru vs de yok ama yakın dövüş olayı çok iyi

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Left 4 Dead 2 sunucular vs de iyi
World War Z de baya zevkli sürüler zorluyor bazen ama silah ve harita çeşitliliği olarak biraz az.

Dying Light hikayesi pek iyi değil ama, mermi yağmuru vs de yok ama yakın dövüş olayı çok iyi
Yenice WWZ ve Dying Light'ın videolarına baktım, ikisi de baya güzele benziyor. Dying Light'ın da Harran'da geçtiğini öğrenince iyi geldi 😁 Onların dışında Days Gone baya hoş geldi ama fiyatı o kadar hoş değil 😅

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,565
İsim
MehmedVII
Yenice WWZ ve Dying Light'ın videolarına baktım, ikisi de baya güzele benziyor. Dying Light'ın da Harran'da geçtiğini öğrenince iyi geldi 😁 Onların dışında Days Gone baya hoş geldi ama fiyatı o kadar hoş değil 😅
Dying Light korkumdan dolayı Hikaye zorluğu yani kolayda başladım sonradan çok fazla loot yaptığım için oyun baya kolay geldi zora aldım. Alacaksan şu an al ama dlc ile al baya şey etkiliyor. Ana hikaye bitince the following oyna hikaye tam bitiyor. Bu fiyattan daha ucuzu olmadı. 30 saatte filan bitirdim arada kaçan yan görev olmadıysa tüm yan görevleri yaptım. Oyunu sadece Ana hikayeden gidersen sıkar.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
Dying Light korkumdan dolayı Hikaye zorluğu yani kolayda başladım sonradan çok fazla loot yaptığım için oyun baya kolay geldi zora aldım. Alacaksan şu an al ama dlc ile al baya şey etkiliyor. Ana hikaye bitince the following oyna hikaye tam bitiyor. Bu fiyattan daha ucuzu olmadı. 30 saatte filan bitirdim arada kaçan yan görev olmadıysa tüm yan görevleri yaptım. Oyunu sadece Ana hikayeden gidersen sıkar.
Tamamdır teşekkür ederim verdiğiniz bilgilere için 🌿✨

• Muhteşem

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
7 Days to Die - oyunda craftta mevcut
World War Z