Neler Yeni

Zombi Öldürme Temalı Oyun Arıyorum

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
back 4 bload der susarım
Onun da fiyatı biraz yüksek geldi hocam ama öneren çok oldu teşekkür ederim ✌🏻
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk oyunda baya iyi oynanır hala taş fibi
Evet evet hocam videosuna baktım gayet güzel duruyor

Valla bende sürekli erken erişim diye gördüm ama sürekli güncelleme gelen bir oyun. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 7 günde 1 kanlı ay oluyor. (Saat 22:00'de zombi istilası yaşanıyor) Ona göre öncede hazırlıklarını yapman evini güçlendirmen lazım :)
Çok güzelmiş o zaman yaa harbiden, hâlâ oyunla ilgilenmelerine sevindim

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Fear the Wolves'un resimleri çok güzelmiş hocam ama videosunu izleyince sanki çok sakin geldi. Battle royale türündeymiş fakat yorumlara bakınca sunucular boş diyenler gördüm 🤷🏻‍♂️ Ama fiyatı çok iyi gerçekten 3.90₺ 👍🏻

Chernobylite'ı daha çıkmadan listeye almıştım da sonra korkarım diye sildim diye hatırlıyorum 😅 Tekrar bakınca baya sağlam göründü, listeye aldım 👍🏻

Diğer dediklerinize de bakacağım, teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için 🌿
Fear The Wolves ı yeni satın alıp indirdim ama girmek nasip olmadı. Girdiğimde aktifliği bildiririm.
Stalker serisinin tamamıda indirimlerde 12 liraya iniyor. Zaten hiç bir oyunun indirimsiz alınmasını tavsiye etmem. 😅

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,704
İsim
Orkun
7 Days to Die çok iyi bence. Tek başına oynarken de sarıyor arkadaşların ile de oynarken sarıyor. Klasik survival base kurmalı tarzda bir oyun zombili falan bence güzel.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
Fear The Wolves ı yeni satın alıp indirdim ama girmek nasip olmadı. Girdiğimde aktifliği bildiririm.
Stalker serisinin tamamıda indirimlerde 12 liraya iniyor. Zaten hiç bir oyunun indirimsiz alınmasını tavsiye etmem. 😅
Tamamdır çok teşekkür ederim
Ben de zaten mecburen dediğiniz gibi yapıyorum hocam, indirimsiz oyun almak zor şu devirde 😅

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Emre Öztürk
Selâmün âleyküm arkadaşlar, hayırlı geceler.

Böyle dalga dalga zombilerin geldiği, mermi yağmuru yaptığımız bir oyun arıyorum. Hikâyesi falan olmasa da olur ama çok dandik de olmasın. Android'de Dead Trigger (link🔗) oyununu bilen varsa demek istediğimi anlayacaktır. Ama böyle sabit kaldığımız değil de sağa sola kaçışabileceğimiz bir şeyler olsun. Mobilde varsa pc'de de vardır diye düşündüm 🤔
Killing Floor2

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
7 Days to Die çok iyi bence. Tek başına oynarken de sarıyor arkadaşların ile de oynarken sarıyor. Klasik survival base kurmalı tarzda bir oyun zombili falan bence güzel.
Hiç bilgisayarda böyle bir oyun oynamamıştım, çok az Minecraft oynadım sayılırsa 😅 Steam'deki videoları daha çatışmalı görünüyordu da YouTube'dan gameplay bakınca daha çok crafting gördüm

Oldu baya hocam belki 1 sene önce
Aslında o sıralar hep takip ediyordum da belki korkarım diye almamış olabilirim 😅😅

Bünyamina

80+ Platinum
Orcs Must Die! 2 6.25TL
max 2 kişilik

Ultimate Zombie Defense 5.25TL
max 4 kişilik

bunlara da bakabilirsin

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can
Bu oyun şifresini unuttuğum Epic hesabımda vardı yaa hiç oynamamıştım 😕 Teşekkür ederim tavsiyeniz için 🌿

Orcs Must Die! 2 6.25TL
max 2 kişilik

Ultimate Zombie Defense 5.25TL
max 4 kişilik

bunlara da bakabilirsin
Oyunların fiyatları çok iyiymiş teşekkür ederim belirttiğiniz için. İkisine de baktım; ilkinin hoş bir görüntüsü var sanki zombili rogue oyunu gibi, özel yetenekler olması güzel, diğerinin de tepeden kamera olması pek hoşuma gitmedi ama listeye aldım teşekkür ederim 🌿

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
WW2 çok iyidir tam dediğiniz gibi bir oyun.

nightfall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Kasım Can

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
Selâmün âleyküm arkadaşlar, hayırlı geceler.
Böyle dalga dalga zombilerin geldiği, mermi yağmuru yaptığımız bir oyun arıyorum. Hikâyesi falan olmasa da olur ama çok dandik de olmasın. Android'de Dead Trigger (link🔗) oyununu bilen varsa demek istediğimi anlayacaktır. Ama böyle sabit kaldığımız değil de sağa sola kaçışabileceğimiz bir şeyler olsun. Mobilde varsa pc'de de vardır diye düşündüm 🤔

ÖNERİLEN OYUNLAR ⬇️
• Dying Light 1 ve 2
• Days Gone
• World War Z Aftermath
• S.T.A.L.K.E.R. Serisi
• Back 4 Blood
• 7 Days to Die
• Fear the Wolves
• Left 4 Dead Serisi
• Project Zomboid
• Killing Floor 2
• Fallout Serisi
• Chernobylite
• How to Survive Serisi
• Orcs Must Die! 2
• Ultimate Zombie Defense
• Call of Duty Black Ops 1 ve 3'ün Zombie Modları
• Resident Evil 1, 2 ve 3
• The Day Before (Henüz çıkmamış)
Left 4 dead serisi dying light serisi ve resident evill serisi çok iyi, kesinlikle oyna.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,139
Üyeler
155,524
Son üye
Alpy96
Top Bottom