Neler Yeni

Çözüldü✓ Zotac 3060 alınır mı

baranthemosby

80+ Bronze
Zotac GeForce RTX 3060 Twin Edge OC 12GB 192Bit GDDR6 PCI-Express 4.0 LHR Ekran Kartı ZT-A30600H-10M

Bu fiyata alınır mı piyasasını bilmiyorum
Zotac almayın hocam. Ekran kartı konusunda fanları çok kaliteli değil. Isınma problemi yaşıyor. Bütçeniz el verirse ekran kartı olarak Asus kovalayın hocam.

whisper snow

80+ Silver
alinir hocam demin indirimdeydi 6kydi kacirdin maalesef

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,067
İsim
Oozdmrsm
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf Orhangazi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim kovalamaya devam o zaman

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
Alabilirsin, enekds servisi ufak sorunda iade değişim veriyor

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
Zotac almayın hocam. Ekran kartı konusunda fanları çok kaliteli değil. Isınma problemi yaşıyor. Bütçeniz el verirse ekran kartı olarak Asus kovalayın hocam.
kardesım elımden bınlerce kart geldı gectı zotac ların ısındıını göredım senın elınden kac tane zotac kart gelip geçti ?

baranthemosby

80+ Bronze
kardesım elımden bınlerce kart geldı gectı zotac ların ısındıını göredım senın elınden kac tane zotac kart gelip geçti ?
Zotac fanlarının kaliteli olmadığını biliyoruz hocam. Bütçe varsa Asus alınması daha mantıklı. Sanırsam bütçemizin Asus alacak durumda olup da hiç birimiz Zotac almayız. Neden? Çünkü daha kalitelisi olur. Zotac, kötü bir markadır demiyorum. Fanlarının kaliteli olmadığını arkadaşlarımın deneyimleri ve kendi okuduklarımdan biliyorum. Hiç bir konuya ön yargılı bir şekilde yaklaşmam. Bu konu sahibine bilgi vermek olmaz. Şahsen konu sahibi hocama Zotac almayın demedim. Bütçeniz varsa Asus almanız daha mantıklı olur dedim. Çünkü fan sorunu aldığına şahit oldum, duydum. Elbette Zotac'ta kaliteli bir marka ancak bütçesi varsa Asus almanız daha mantıklı olur dedim. Burada hiç bir markayı kötülemiyor, sevdiğimiz markayı yüceltmiyoruz. Ben şahsen MSI Ventus kullanıyorum. Isınma problemleri yok mu? Var elbette. Burada birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz hocam. Herkes fikrini belirtiyor. Ben şahsen çevremden duyduklarımı ve gördüklerimi söylüyorum. Zaten forumun amacı da bu. Bir taraf başka bir şey diyecek sizin gibiler deneyimlerini söyleyecek. Konu sahibi buna göre tercihte bulunacak. Eleştiriniz için teşekkür ederim hocam. Zotac kullanan arkadaşlarıma ısınma konusunu tekrar soracak, Zotac ekran kartlarını daha yakından takip edeceğim.

Top Bottom