Neler Yeni

zotac GTX 950 2gb alinir mi

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Anladım çarpan kilidi kapalı anakartının o zaman 700 675 lira aralığında alırsanız çok iyi olur hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerine göre hocam cs lol valorant için o kadar dert değil yeterli olacaktır arkadaşın sistemine
800lirada 750 dedi 700 desem mi ?

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Anladım çarpan kilidi kapalı anakartının o zaman 700 675 lira aralığında alırsanız çok iyi olur hocam

Yerine göre hocam cs lol valorant için o kadar dert değil yeterli olacaktır arkadaşın sistemine
Gta da 10 senelik oyun artık vega 8 bile online 1080p orta ayarlarda 60 70 fps veriyor ben kendim kulkanıyorum

800lirada 750 dedi 700 desem mi ?
700 en kötü 725 e zorlarsanız iyi olur hocam bayağı 750 de iyi fiyat tabii ki ama 700 olsa tadından yenmez sizin için

Berkarda

80+ Silver

yok yani yetmez dediniz ya bende açıkladım 4 gb min olması gerekir 2 gb videolarda bile kasıyor 4k açarken

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
yok yani yetmez dediniz ya bende açıkladım 4 gb min olması gerekir 2 gb videolarda bile kasıyor 4k açarken
Anladım zaten hocam da yetmez demedim yeterli olur dedim ben o sistemin yanında arkadaş 4k monitör kullanmıyordur zaten forumda ileri seviye sistemi olup bırakın 4kyı 2k monitör bile kullanmayan çok arkadaş var

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Anladım zaten hocam da yetmez demedim yeterli olur dedim ben o sistemin yanında arkadaş 4k monitör kullanmıyordur zaten forumda ileri seviye sistemi olup bırakın 4kyı 2k monitör bile kullanmayan çok arkadaş var
hocam ülkenin durumu mağlum ister ki gonul guncel sisteme geceyim

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
hocam ülkenin durumu mağlum ister ki gonul guncel sisteme geceyim
Anlayabiliyorum hocam telefon almak zorunda kaldım iş gereği emekle 8 ayda dizdiğim sistemimi satıp yd iphone aldım geçen vergilerde artış olunca satmak zorunda kaldım ayın 25 inde kaydettirmeyi düşünüyordum üstüne geldi şimdi vega 8 apu kullanıyorum bilgisayarıda boşuna satmış oldum telefonda gitti

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Anlayabiliyorum hocam telefon almak zorunda kaldım iş gereği emekle 8 ayda dizdiğim sistemimi satıp yd iphone aldım geçen vergilerde artış olunca satmak zorunda kaldım ayın 25 inde kaydettirmeyi düşünüyordum üstüne geldi şimdi vega 8 apu kullanıyorum bilgisayarıda boşuna satmış oldum telefonda gitti
ah be hocam hayirlisi olsun senin icin

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
ah be hocam hayirlisi olsun senin icin
Teşekkürler hocam hepimiz için öyle olsun konudanda şaşmayalım fiyatta pazarlık yapmaya çalışın daha da olmazsa 750 de iyi fiyattır güzelce kontrol edip test etmeyi unutmayın dikkatli bakın hayırlı olsun şimdiden

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Teşekkürler hocam hepimiz için öyle olsun konudanda şaşmayalım fiyatta pazarlık yapmaya çalışın daha da olmazsa 750 de iyi fiyattır güzelce kontrol edip test etmeyi unutmayın dikkatli bakın hayırlı olsun şimdiden
furmark testine sokacagim

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
furmark testine sokacagim
Furmarka sokun son sürüm driverleri 0 dan kaldırıp kurun fanları kontrol edin ve imkanınız varsa kartın üstündeki tüm görüntü çıkışlarını test edin

Ryan Gosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Berat Eymen Topaloğlu
Furmarka sokun son sürüm driverleri 0 dan kaldırıp kurun fanları kontrol edin ve imkanınız varsa kartın üstündeki tüm görüntü çıkışlarını test edin
denerim hocam hersey icin sag olun

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR