Neler Yeni

Zowie kablosuz fareler nasıldır?

Zowie'nin kablosuz fareleri biliyorum biraz yüksek fiyatlı ama fiyatı dışındaki etmenleri merak ediyorum. Nasıldır bu Zowie'nin kablosuz fareleri? Sensörleri iyi midir? Emin olmamakla beraber bu fareler galiba 1000HZ oluyor, 4000 olunca zaten şarj çabuk bitiyormuş galiba istemem. Peki 1000HZ ile 2000HZ arasında hissedilir fark olur mu? Bu farelerde çift tıklama gibi sorun var mı? e-sporcular bu markanın kablosuz faresini tercih ediyorlar mı?
Yazılımı da yok bunların galiba, bu çok güzel yani tak çalıştır. DPI ayarı farenin altındaymış galiba, zaten farede ışıklandırma da sevmiyorum.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Özcan Karakaya
5k lık ne özelliği var acaba alttarafı mouse

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,874
İsim
kadir
Zowie bir ürün yapıyorsa, kullanım alanı neyse orada rakipsizdir ben bunu bilirim :)

Can...

80+ Platinum
Zowie'nin kablosuz fareleri biliyorum biraz yüksek fiyatlı ama fiyatı dışındaki etmenleri merak ediyorum. Nasıldır bu Zowie'nin kablosuz fareleri? Sensörleri iyi midir? Emin olmamakla beraber bu fareler galiba 1000HZ oluyor, 4000 olunca zaten şarj çabuk bitiyormuş galiba istemem. Peki 1000HZ ile 2000HZ arasında hissedilir fark olur mu? Bu farelerde çift tıklama gibi sorun var mı? e-sporcular bu markanın kablosuz faresini tercih ediyorlar mı?
Yazılımı da yok bunların galiba, bu çok güzel yani tak çalıştır. DPI ayarı farenin altındaymış galiba, zaten farede ışıklandırma da sevmiyorum.

Kablosuzu bilmem ama kabloluda fena ec2 mı öyle bir model vardı eski olmasına rağmen bomba gibiydi

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
maalesef fiyat olarak başarısız bir ürün paw3370 sensör var 3395le arasındaki farkı bir çok kişi hissedemez bile ama fiyatına göre başarısız bir ürün mcusu kaliteli fakat vxe r1 pro yarı fiyatından ucuza hem aynı nordic mcu hem de daha iyi bir sensörle satılıyor. bu klasik zowie shapeinin hastaları var fakat shapei de benim tutuşuma uymuyor. kısacası fiyatına göre kötü bir mouse.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
müzelik olmasından dolayı bu kadar pahalı. tarihi eser niteliğinde. Arkeologlar hala ilk zowie mouse nin gizemini çözmeye çalışıyor. antik çağ tarihine alakanız yoksa bu kadar para vermenizi tavsiye etmem.

ANYA

80+
Başarısız bi ürün pek satmayan biri oldu nedeni pahalı olmasıdır, sonra zowie u2 üretmeyi başladı pmw3395 ile yaptı 130 dolar ürünü satıyor herkes alır mı bilmem ama shape güzel

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,345
İsim
kilan embappe
Zowie ler zamanında herkesçe E-Spor ozentiligi ile kullanılmıştır. Kötü mouse lar değillerdi, hala da değiller. Ama son çıkan zowie ler dünyanın en overpriced mouseları.

Top Bottom