Neler Yeni

Zyxel DX3301-T0 Modem alanlar lütfen iade etsinler satıcı dolandırıcı çıktı dikkat en son yazıları ve mesajların SS lerini okuyun anlayacaksınız

CptSpork

80+ Bronze
Haklının acelesi yoktur. İyi forumlar ;)
1711836549231.png

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Pek Hayırlı Bir Satıcıya Benzemiyor . 😅

Alıntıyı görüntüle

Fiyatı düşmüş ama alınır mı?keenet carrier fln varken.

Bana da modem lazim alinir mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link var mi

2.eli 500₺ üstü olan modemi 450 ye satıyor sayfada var .d ttnin sitesinde 1.5k ya satıyorlardı en son

şu şekilde cevap aldım arkadaşlar satıcıdan

Şimdi alacağım fakat sonrası uğraştırır mı?daha önce böyle bir alışveriş yapıp parasını uğraşmadan alabilen oldu mu?

xdsl altyapılarda mtk chipsetli cihaz önermem. performansları güzel olmuyor. router olarak akıp kullanabilirsiniz. xdsl olarak alınmaması lazım.

Almanızı tavsiye etmem dostlar. Yeni satıcı ve sadece 3 tane modem satıyor olması bi bit yeniği var dedirtiyor.
Alıntıyı görüntüle

sakın ürünü kargolamayın, amazon uzerınden iade talebi acıp öyle kargolayın ve paranızı alın. whatsapp vs neden ıletışime gecıyorsunuz. paranızı amazon onda bırakmaz zaten. iadenizi alırsınız. ürünü ona gonderırsenız iade alacak ürün de olmaz amazon da iadenizi vermez.

yani zorla dolandırılıyorsunuz anlamak çok zor. adam size öncesinde zaten whatsappdan türktelekom modemlerının fotosunu atmıs. hala yok değişim yaparmısın vs yazıyorsunuz.çok garıp ya

halledek 😀 Yav bu amazon böyle çapulculara niye dükkan açmış.Yersen üst modeli yolladık zaten.Birde aramızda halledelim gibisinden bu adrese yolla falan diyor

ALTİNSHOP31 lol nicki gibi

bunlar çok şüpheli :D

İyi ki almamışım alan arkadaşlar için üzüldüm.inşallah başınız ağrımadan çözersiniz

Haklının acelesi yoktur. İyi forumlar ;)
Alıntıyı görüntüle

altinshop31(opsiyonel)

Elemanı amazondan şikayet sonucu kaldırdık arkadaşlar hayırlı olsun alırım bir tebrik şikayet eden arkadaşlara da ben teşekkür ederim bunu birlikte başardık

CptSpork

80+ Bronze
Elemanı amazondan şikayet sonucu kaldırdık arkadaşlar hayırlı olsun alırım bir tebrik şikayet eden arkadaşlara da ben teşekkür ederim bunu birlikte başardık
Paranızı alabildiniz mi brom önemli olan orası. Zaten her türlü banı yiyecekti bu şahıs. Anlamadığım nokta Amazon üzerinde böyle dolandırıcılık durumu söz konusu nasıl olabiliyor? Para doğrudan satıcıya aktarılmıyor diye biliyorum.

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Paranızı alabildiniz mi brom önemli olan orası. Zaten her türlü banı yiyecekti bu şahıs. Anlamadığım nokta Amazon üzerinde böyle dolandırıcılık durumu söz konusu nasıl olabiliyor? Para doğrudan satıcıya aktarılmıyor diye biliyorum.
48 saat sonra devreye giriyor Amazon şu an için beklemedeyim

xebec

80+
Ürün çeşitliliği olmayan, ürün yorumları, mağaza yorumları ve başka platformlarda da mağazası olmayan hiç bir satıcıdan alışveriş yapmayın. Satıcıyı kontrol etmeden, indirim diye paylaştınız, başkaları da mağdur oldu şimdi uğraş dur. Linki paylaşan arkadaş neden kontrolünü yapmadan paylaşıyor anlayamadım.

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
Ürün çeşitliliği olmayan, ürün yorumları, mağaza yorumları ve başka platformlarda da mağazası olmayan hiç bir satıcıdan alışveriş yapmayın. Satıcıyı kontrol etmeden, indirim diye paylaştınız, başkaları da mağdur oldu şimdi uğraş dur. Linki paylaşan arkadaş neden kontrolünü yapmadan paylaşıyor anlayamadım.
Ben bahsettim yalnız ürünü alan kişilere böyle bir durum olabilir diye okumadan yargılamayın isterseniz

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan

Hard Kapitalizim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Hard kapitalist
İlgilendiği Kategoriler
Yönetim
😁 . .. n

Rasion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Engin Cıvan
İlgilendiği Kategoriler
Mobil Bilgisayarlar
Ben de ürünü aldım hatta iki tane aldım birini hiç yollamadı. İlk aldığımı da Amazon üzerinden aldığım iade kodu ile iade ettim. Şimdi şöyle bir durum oldu ürünü satıcı teslim almamış bana geri geldi. Ama ben iade aldım bankadan da teyit ettirdim. Ürün fazla kaldı kargodan teslim alsam mı 110 TL ödemesi var sadece gidip geldiği için :D Satıcı da ban yemiş galiba.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom