Neler Yeni

Türk Liramı Neye Çevirmeliyim?

Tekno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasan Pasta
Merhabalar Elimde 1500 Türk Lirası Var Bunu Her Hangi Bir Şeye Yatırmak İstiyorum Sizce Neye Yatırmalıyım Bana Nasıl Daha İyi Döner.

Eminertekin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,562
İsim
Emin Ertekin
Merhabalar Elimde 1500 Türk Lirası Var Bunu Her Hangi Bir Şeye Yatırmak İstiyorum Sizce Neye Yatırmalıyım Bana Nasıl Daha İyi Döner.
Abdullah bey in yeni indirimde olan monitöünü al indirimi bitince kutuyu açmadan sat iyi kar getirir :)

VorleN

80+ Silver
Bu arkadaş bana koy diyor ona koyabilirsin :)

Şaka bir yana o para Türk Lirası kaldığı sürece değer kaybetmeye devam eder euroya çevirebilirsin veya Bitcoin, Ethereum'a falan yatırabilirsin şuana kadar zarar eden görmedim

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ticarete dök bence.
Şu anda çok iyi indirimde olan ekipmanlar, bileşenler var. Onları al sat yapabilirsin.
Tabii piyasayı bilmek lazım.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolar olabilir

Bertan04

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bertan Koğanaslan
1700TL param vardı. Binance’ye atıp dolara çevirdim ufak al satlar yapa yapa 1 ay içinde 3200TL’ye kadar çıkardım. Riskli bir iş ama yapmasan bile bi borsaya atıp Dolar veya Euro’da bekletebilirsin.

Top Bottom