Neler Yeni

Forumda Neden Bu Kadar Gruplaşma Var?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

equinoxx

80+ Bronze
Şimdi öncelikle kimse böyle bir şey yok diyemez. Ha bakın bu anormal bir şey değil. Herkesin zamanla kendini daha yakın hissettiği sanal veya reel arkadaşları olabilir. Ama anlamadığım şey şu;

Kalkıp konu açıyorum, ya 200-300 kişi görüyorsunuz ama yazan kişi 3-4. Abi başka konuya bakıyorum. 50 mesaj atılmış. Hani bu kutuplaşma neden, sev ya da sevme birine yardımcı olabilirsin bu zor bir şey değil ki.

Mesela @Alexa seni etiketliyorum, bak mesajı görmemen imkansız çünkü aktifsin. Hani etiketlediğim konuda bilgin yoksa altına bilginin olmadığını yazabilirsin.( KONUYA ETİKETLENEN KİŞİNİN BU CÜMLEYİ KURABİLMESİNİ SÖYLÜYORUM HERKESİN DEĞİL İYİ OKUYUN) Ne yani koyu müslüman değilim diye mi bu tavırlar?

Sizden ricam bu benim için değil arkadaşlar, herkes için geçerli.

Birbirimize yardım için bu forumu kullanıyoruz, herkes elinden geldiğince destek olursa sevinirim.

Son düzenleme:

equinoxx

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konuya bilgim yok demek saçma bence, o zaman konular bilgim yok yazısıyla dolup taşar. Bilen insanlar zaten yazarlar. Üstelik etiket attığın adam görmeyebilir. Yok saymış olabilir çünkü.
Konuya bilgim yok dediğim kısım etiketlediğim kişiyle alakalı zaten sonuçta herkes öyle yazarsa konu çöp olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilen insanlar zaten yazarlar.
Ve bilen insanlar gerçekten yazmıyor çünkü onlarla samimiyetim vs. yok.

Yok saymış olabilir çünkü.
Konuştuğumuz bir arkadaştı aslında.

equinoxx

80+ Bronze

equinoxx

80+ Bronze

equinoxx

80+ Bronze
Kardeşim konuma daha fazla mesaj atıp, boş yapmazsan sevinirim. Git arkadaşlarına DM'den ironi yap.

Bilmiyor olabilir konuyu, bilse de üşendiği için yazmayabilir.
Mesela benim önceden cevapladığım konulara şimdi yazasım gelmiyor çünkü üşeniyorum
Hocam aynı tip konuyu siz açıyorsunuz diyelim ve 50 mesaj geliyor. Ben açıyorum 10 mesaj ama 3 kişiden atılıyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Mesela @Alexa seni etiketliyorum, bak mesajı görmemen imkansız çünkü aktifsin. Hani etiketlediğim konuda bilgin yoksa altına bilginin olmadığını yazabilirsin. Ne yani koyu müslüman değilim diye mi bu tavırlar?
Aslında görmemem imkansız değil. Aynı anda benle etkileşim yapılırsa yani 3 kişi birden misal beni alıntılar veya etiketlerse onun bildirimi bana ulaşmayabilir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,593
İsim
göksel yurtcan
Kardeşim konuma daha fazla mesaj atıp, boş yapmazsan sevinirim. Git arkadaşlarına DM'den ironi yap.
adam belliki seni yok saymış ben senin için mantıken adamı etiketledim kimsede senin müslüman olmamanı takmıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom