Neler Yeni

Sahibinden param güvende param 10 gündür gelmedi.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
merhaba. şehir dışından bir arkadaşa kulaklık sattım ve 1-5 iş günü içinde gelmesi gereken param 10 gündür gelmedi. bu konu hakkında ne yapabilirim. edit: kartım tosla kart olduğu için mi gelmedi acaba

Son düzenleme:

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum

heaveNN12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Demir
Sahibinden'e eklediğiniz banka hesabı kendinize ait olmalı sanırım.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
merhaba. şehir dışından bir arkadaşa kulaklık sattım ve 1-5 iş günü içinde gelmesi gereken param 10 gündür gelmedi. bu konu hakkında ne yapabilirim. edit: kartım tosla kart olduğu için mi gelmedi acaba
Bildiğim kadarıyla banka hesabı olması gerekiyordu değişiklik olmadıysa. Tosladaki IBAN numarasını mı eklediniz? O IBAN numarası size özel değil çünkü.

yusuftheayay

80+ Bronze
Sahibinden hesabıyla kart aynı kişinin üstüne mi?

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Megan

80+ Silver
Muhtemelen kullanıcı adınızla kaydettiğiniz kartınızın adı farklıdır bana da aynısı olmuştu. Desteğe mail atın düzeltirler.

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Tosla paparayla olmaz bu iş.
Banka hesabı olan birisinden iban al hesabın ismini onun ismini ile değiştir sonraa desteğe mail at.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
Tosla paparayla olmaz bu iş.
Banka hesabı olan birisinden iban al hesabın ismini onun ismini ile değiştir sonraa desteğe mail at.
hocam banka hesabı olan birini buldum ibanını aldım. destek mail adresini bulamadım sadece. nerden bulabilirim

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,042
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sahibinden e sordun mu paran havuzda bekliyor olabilir

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
İban ile sahibinden hesap ismi aynı olmalı banada olsu çözdüm

Top Bottom