Neler Yeni

Okul Öğrencinin telefonuna el koyabilir mi?

FaideN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Baha Dağsu
Steam
bh67778/FaideN
Discord
f4iden
Merhabalar 10.sınıfım ve telefonumu sabah teslim etmedim nedenim ise önceden müdür yardımcısı öğrencilerin telefonunu toplayıp gün sonu geri vermemişti.
bende bu yüzden vermek istemedim ve bugün telefonumu okul benden aldı ve alan kişide , geri almaya gelme dedi.
Velim gidip alabilirmi yoksa telefonum müdür yardımcısının şefkatine mi kalıyor?

arturo

80+ Silver
Merhabalar 10.sınıfım ve telefonumu sabah teslim etmedim nedenim ise önceden müdür yardımcısı öğrencilerin telefonunu toplayıp gün sonu geri vermemişti.
bende bu yüzden vermek istemedim ve bugün telefonumu okul benden aldı ve alan kişide , geri almaya gelme dedi.
Velim gidip alabilirmi yoksa telefonum müdür yardımcısının şefkatine mi kalıyor?
Öyle saçma şey olmaz yarın velinle git al telefonunu.

Bura.K

80+ Silver
Süresiz el koyma gibi bir şey söz konusu olamaz. Velinizle gidip alın telefonunuzu.

Bu işin suyu çıkmış artık. Öyle alıp vermeme gibi bir lüksü yok. Alır ama gün sonu teslim etmek zorunda. Velin okula gitsin ve alsın. Öyle vermeme gibi bir dünya yok.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,288
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Milli Eğitim'e göre okula telefon götürülmesi yasak fakat telefona el koyma durumları yok. Velin ile birlikte gidip telefonunu teslim alabilirsin.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Lise zamanında telefonu kaptırınca 1 hafta vermiyorlardı bizde vay be ne günlerdi. Telefonuna gün içinde el koyabilir ama çıkışta vermesi lazım he sende diyecen ki vermedi kanunda öyle bişey yok niye alıyor el koyuyor normalde telefon bulundurman disiplin suçun sana tutank tutup disiplene vermesi gerekiyor kanun da hocalarda disiplene vermemek için kalıcı bir cezalandirma yapıyor akıllarınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocaya fazla atarlanirsaniz senin hakkında tutanak tutabilir telefon bulundurdugun için. Nereden baksan senin zararına velin ile git rica et verir büyük ihtimalle. He vermezse de üslubunu bozma zararlı sen cikarsin.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,728
İsim
Oğuz
Yav bu gibi insanların mesleğini alacaksın elinden koyacaksın amelelikte çalışsınlar. Eğitim adına bir şey bilmeyen insanları okulda çalıştırıyorlar. Almaya gelmeymiş. Bana yapacak aynısını 2 çakacaksın suratına.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,101
İsim
Enes kaya
Yav bu gibi insanların mesleğini alacaksın elinden koyacaksın amelelikte çalışsınlar. Eğitim adına bir şey bilmeyen insanları okulda çalıştırıyorlar. Almaya gelmeymiş. Bana yapacak aynısını 2 çakacaksın suratına.
kral okulda telefon bulundurmak disiplin sucu. hoca teelfonu aldıktan sonra tutanak tutup seni disipline vermeli ve gerekli sürec işlemeli normalde ama hocalar bunu yapmak yerine akılda kalsın diye telefona el koyuyor. yaptıkları güzel bişey değil ama disiplin cezası almaktansa diğerini secerim

Kara*

80+ Silver
Lise zamanında telefonu kaptırınca 1 hafta vermiyorlardı bizde vay be ne günlerdi. Telefonuna gün içinde el koyabilir ama çıkışta vermesi lazım he sende diyecen ki vermedi kanunda öyle bişey yok niye alıyor el koyuyor normalde telefon bulundurman disiplin suçun sana tutank tutup disiplene vermesi gerekiyor kanun da hocalarda disiplene vermemek için kalıcı bir cezalandirma yapıyor akıllarınca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocaya fazla atarlanirsaniz senin hakkında tutanak tutabilir telefon bulundurdugun için. Nereden baksan senin zararına velin ile git rica et verir büyük ihtimalle. He vermezse de üslubunu bozma zararlı sen cikarsin.
Resmi kurallar dışında o kafalar telefonu falan öcü sanıyor çok garip çarlar. Lise döneminde veli toplantısına kendim tek katılmıştım, PC/Telefon konusu açıldığı zaman boomer tayfa delirmişti, her gün arama yaptırmaya çalışıyorlardı :LOL:

KlausM

80+ Silver
Arkadaş kendini devlet sanıyor galiba el koyma gibi yetkisi yok.

Mert

80+ Silver
Sana vermeme şansı var mı ondan da emin değilim. Bizim zamanımızda toplama yoktu, söylentisi çıktığında da vermeyeceğimizi söylemiştik. Üç ilçe ötedeki okulumdayken telefonumu yanımdan ayırmam. Şimdilerde neye dayanarak bu şekilde davranıyorlar bilmiyorum.

Top Bottom