Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu Pc tavsiye eder misiniz

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
684
İsim
Furkan Görür
Dostum AMD Gerek İşlemcileri Gerekse Ekran Kartları Olsun Bayağı Bir Sorunlu Driverlar Falan O Yüzden En Azından Ekran Kartını Nvidia Tercih Etmenizi Öneriyorum.
Ekran kartında 7 serisinde bu sorun yok. Pchocası ya da DA youtubeden yayınlamıştı incelemesini

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Ahmet Furkan Özçelik
Cahil Değil de Ömrü Hayatında Intel Kullanmamış İmajı Veriyorsunuz Şuan Yok Bilgin Sıfır Falan Benden Daha İyi Sen Mi Bileceksin?
Boş boş konuşma lan ukala amd yeni sürüm işlemcileri özellikle watt tüketimi yönünden çok daha performanslı olmaya başladı ben intelde kullandım amd de de belki ekran kartında biyere katar katılabilirim bazılarında sorunlar oluyo amd kartlarda ama ben yaşamadım rx 580 ile işlemcimde amd idi gene bi sıkıntı yaşamadım ayrıca burda bişey biliyo olsan bile ki hiç sanmıyorum gelip burda böyle salakça konuşma hakkın yok para veriyim de 4070 al ne demek lan babanın oğlu mu var karşında hıyar

Bay Yaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmet yaman
Hahahaha 6600 Ekran Kartıyla Bu Mesajı Yazmaya Utanmadın Mı Hiç?. Biraz Para Vereyim de Git Kendine Bi Nvidia RTX 4070 - 80 Falan Al :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel Kardeşim İşlemcileri de Çöp Sırf F/P Diye Tercih Ediliyor. Açlıktan Nefesleri Kokan Bir Ülkede Intel Ne Arasın. iPhone Telefonları Bile Eskiden Gürcistan'dan Alan İnsanlardınız Siz? Neyse Ki Devlet Bu Duruma da El Koydu IMEI Kayıt Ücreti Fırladı Kaçak IMEI`den Devam.
Boş adamsın hocam herkesin bütçesi hedefleri farklı bana oyunumu oynatıyor yeterli. Bende az para vereyim git ekonomi dersi al :)

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Tümay
Hahahaha 6600 Ekran Kartıyla Bu Mesajı Yazmaya Utanmadın Mı Hiç?. Biraz Para Vereyim de Git Kendine Bi Nvidia RTX 4070 - 80 Falan Al :D

Güzel Kardeşim İşlemcileri de Çöp Sırf F/P Diye Tercih Ediliyor. Açlıktan Nefesleri Kokan Bir Ülkede Intel Ne Arasın. iPhone Telefonları Bile Eskiden Gürcistan'dan Alan İnsanlardınız Siz? Neyse Ki Devlet Bu Duruma da El Koydu IMEI Kayıt Ücreti Fırladı Kaçak IMEI`den Devam.
Versene kanka @Bay Yaman 'a RTX 4080 parası.

aeyldrmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Emir
Instagram
a.e.yldrmm
Steam
aeyldrmm
Facebook
a.e.yldrmm

Teknolojiden anlamayan insanlar teknoloji hakkında yorum yapmamalı. Sonra böyle cahil cahil konuşup kendini küçük düşürüyorlar.

Top Bottom