Neler Yeni

Anti depresanları bıraktığımdan beri saçma rüyalar görüyorum

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Arkadaşlar selam anti depresanları bırakma kararı aldım ve geçmişim de yaşadığım olayları tekrarlayarak son 3-4 gündür aralıksız 4-5 den fazla kabus görüyorum mesela uyuyup kalkıyorum her bi kabusta 3-4 defa gün de uyanıp kalkıyorum ve hepsin de kabus görüyorum eski kız arkadaşımı canımı yakan kızı görüyorum aşırı özlem duymaya başladım bana ne kadar acı çektirse de psikolojik olarak kötü oldum kedimi rüyam da kaybettim ailemi kaybettim trafik kazası geçirdiğim zamana gittim rüyam da bilinç altı da yapmamıştım hiçbirini garip garip rüyalar kızla alakalı canımı yakan şeyleri tekrar gördüm tekrar canım yandı yani normal mi ne diyorsunuz?

Kafama takmazdım kız mevzusunu falan son 3 gündür aşırı özlem duymaya başladım normal mi bilmiyorum artık uyumaya korkuyorum uyumak istemiyorum tekrar onu göreceğim diye.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Furkan Görür
Böyle konuları forumlara yazmayın. Size tavsiye verecekleri dinlemeyip direk psikolojik bir tedavi alın. Olmazsa psikatri tedavi de ekleyin. Burada sana kimse yardımcı olamaz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Antidepresanlar beyindeki kimyasalların dengesini sağlamak üzere görev yapar. Onları birden bırakmak beyni "Noluyo lan, Bi dk?" moduna sokar. Antidepresanları birden bırakmak yanlıştır. Neden kendi kendine bıraktın anlamadım.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Antidepresanları reçete eden psikiyatristin ile randevu almanı tavsiye ederim bir anda sütten keser gibi bırakılmaz doz azaltarak gözlem yapılır Allah yardımcın olsun kardeşim

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Böyle konuları forumlara yazmayın. Size tavsiye verecekleri dinlemeyip direk psikolojik bir tedavi alın. Olmazsa psikatri tedavi de ekleyin. Burada sana kimse yardımcı olamaz
Hocami hani zor randevu alınıyor ya ben gene sorayım dedim yardımcı olamayacaksanız konuyu okuyup mesaj atmayabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Antidepresanları reçete eden psikiyatristin ile randevu almanı tavsiye ederim bir anda sütten keser gibi bırakılmaz doz azaltarak gözlem yapılır Allah yardımcın olsun kardeşim
Hocam o zaman geri başlayayım ne bileyim ailemin baskısı ile bıraktım bırakmadan önce de iyiydim gayet

Antidepresanlar beyindeki kimyasalların dengesini sağlamak üzere görev yapar. Onları birden bırakmak beyni "Noluyo lan, Bi dk?" moduna sokar. Antidepresanları birden bırakmak yanlıştır. Neden kendi kendine bıraktın anlamadım.
Aile baskısı yüzünden

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Hocami hani zor randevu alınıyor ya ben gene sorayım dedim yardımcı olamayacaksanız konuyu okuyup mesaj atmayabilirsiniz.

Hocam o zaman geri başlayayım ne bileyim ailemin baskısı ile bıraktım bırakmadan önce de iyiydim gayet

Aile baskısı yüzünden
hocam randevu e nabızdan alıyorsanız her sabah 10da yenileniyor rhaatlıkla aalabilirsniz

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Kafam allah bullah çünkü geri başlasam sorun olur mu rahattım çünkü kullanırken

hocam randevu e nabızdan olarak alıyorsanız her sabah 10da yenileniyor rhaatlıkla aalabilirsniz
hocam 20 gün sonraya atıyor

Akşam 9.30'da içiyordum gene başlayayım bugün umarım eski halime dönerim

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Kafam allah bullah çünkü geri başlasam sorun olur mu rahattım çünkü kullanırken

hocam 20 gün sonraya atıyor
kullandıgınız ilacın dozunu azaltma şansız var mı mesela yarıya bölebilrsinz+ olarak hobi edinmek aşırı fark ettiriyor vücut geliştirmeyle uğraşıyorum terapi gibi çok kafa dagıtıyor hobi edinmeye çalışırsanız farkı anlarsınız bence en kötü dışarıya çıkıp parkta oturun şarkı dinleyin

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
kullandıgınız ilacın dozunu azaltma şansız var mı mesela yarıya bölebilrsinz+ olarak hobi edinmek aşırı fark ettiriyor vücut geliştirmeyle uğraşıyorum terapi gibi çok kafa dagıtıyor hobi edinmeye çalışırsanız farkı anlarsınız bence en kötü dışarıya çıkıp parkta oturun şarkı dinleyin
Hocam normalde ben bırakmazdım çünkü rahattım full bilgisayar başındayım yani tekrar başlasam sorun olur mu zaten 3 gün olmuş 2 ilaç alıyordum selectra 100 mg bir tane de rileptid 1 mg

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam normalde ben bırakmazdım çünkü rahattım full bilgisayar başındayım yani tekrar başlasam sorun olur mu zaten 3 gün olmuş 2 ilaç alıyordum selectra 100 mg bir tane de rileptid 1 mg
Tekrar başlamanda bir sakınca yok. Kullandığın ilaçlar da iyi ve güvenli ilaçlar.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Tekrar başlamanda bir sakınca yok. Kullandığın ilaçlar da iyi ve güvenli ilaçlar.
Hocam tekrar başlayayım o zaman ya tamam öyle yapayım bu akşam alayım tekrardan hapları çok teşekkür ederim çok sağ olun.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,629
İsim
Emir
Hocam tekrar başlayayım o zaman ya tamam öyle yapayım bu akşam alayım tekrardan hapları çok teşekkür ederim çok sağ olun.
hocam onlara da baglanmayın en saglıklısı hapsız hobi edinmeye çalışın.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
hocam onlara da baglanmayın en saglıklısı hapsız hobi edinmeye çalışın.
Hocam zaten deniyorum yaşadıklarım biraz zor hatta baya zor zar zor ayakta tutunuyorum en kısa sürede düzelirim umarım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,037
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom