Neler Yeni

Yardım Samsung A24 VS Tecno Camon 20

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
Arkadaşlar vergi indiriminden yararlanmak istiyorum. Hangi telefon daha mantıklı olur sizce? Daha uzun ömürlü olur? Samsungda OİS desteği olması çok büyük avantaj. Başka OİS destekli telefon önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
muhammed samet
t
Arkadaşlar vergi indiriminden yararlanmak istiyorum. Hangi telefon daha mantıklı olur sizce? Daha uzun ömürlü olur? Samsungda OİS desteği olması çok büyük avantaj. Başka OİS destekli telefon önerileriniz varsa söylerseniz sevinirim.
tecno kesinlikle

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Bilinirlik ve kalite her zaman daha iyidir bence

Samsung A24 alın hocam daha uzun ömürlü kullanırsınız

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Her türlü samsung a24 daha iyi asla tecno camon alma gibi bir hataya dusmeyin samsung kat kat daha iyi ekran olsun işlemci olsun kamera olsun daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maximum ne kadar bütçe çıkabilirsiniz.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
A24 her türlü daha iyi. Ek olarak denk getirirsen M34 al o da indirim dilimine sık sık düşüyor.

Technoya bir kere marka olarak güvenmem, özellik desen ekran Samsungun daha iyi, kamera Samsung iyi, işlemci gene samsung iyi. Technoda tek avantaj RAM o da o kadar önemli değil.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Bütçeyi arttırabiliriseniz bunu önereceğim kendim kullanıyorum süper bir telefon her oyun 60 fps üstu kamerası çok güzel ois de vardı galiba artıramazsanız a24 başka seçeneğiniz olmasın.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Celal Smyrna
samsung com trden m34 alamıyorsan a24

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bütçeyi arttırabiliriseniz bunu önereceğim kendim kullanıyorum süper bir telefon her oyun 60 fps üstu kamerası çok güzel ois de vardı galiba artıramazsanız a24 başka seçeneğiniz olmasın.
Maalesef 9500 ile sıınrlı.
samsung com trden m34 alamıyorsan a24
m34 10999 TL..
Her türlü samsung a24 daha iyi asla tecno camon alma gibi bir hataya dusmeyin samsung kat kat daha iyi ekran olsun işlemci olsun kamera olsun daha iyi.

Maximum ne kadar bütçe çıkabilirsiniz.
A24 her türlü daha iyi. Ek olarak denk getirirsen M34 al o da indirim dilimine sık sık düşüyor.

Technoya bir kere marka olarak güvenmem, özellik desen ekran Samsungun daha iyi, kamera Samsung iyi, işlemci gene samsung iyi. Technoda tek avantaj RAM o da o kadar önemli değil.
Saydığınız tüm özellikler tecnoda daha iyi arkadaşlar ismi var diye samsung öneriyorsunuz sanırım bilmiyorum.

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

m34 10999 TL..

Saydığınız tüm özellikler tecnoda daha iyi arkadaşlar ismi var diye samsung öneriyorsunuz sanırım bilmiyorum.
Hayır tekno beter bir telefon kasar rahat kullanamazsınız işlemci önemli bir bileşen teknonun kamerasıda kötü .

m34 10999 TL..

Bütçe yükseltebilirseniz bu yukseltemezseniz bu
ikiside mükemmel cihazlar sizi üzmez

Sakın tecnoya bulaşmayın bu bütçede o telefon çok kötü.

Son düzenleme:

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

m34 10999 TL..

Technonum tam olarak neresi daha iyi acaba? Sadece teknik özellik olarak soruyorum. Mesela technodaki 60Hz amoled ekranın neresi A24 deki 90Hz Super Amoled ekrandan iyi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom