Neler Yeni

telefonda icin bluetooth kulaklık önerisi

JaciRox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Çağkan Çağlayan
Bütçe
2000
telefonda müzik dinlemek icin alıcam.normal kullanım icin ve sporda kullanmak icin alıcam.suan qcy t13 kullanıyorum ancak sol kulaklık her zaman kulagımdan düşüyo niye oldugunu bilmiyorum.jbl 520bt hakkında ne düşünüyosunuz kulak pedi kısmı küçük oldugu icin rahatsız eder diye düşünüyorum uzun kullanımda.

Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
telefonda müzik dinlemek icin alıcam.normal kullanım icin ve sporda kullanmak icin alıcam.suan qcy t13 kullanıyorum ancak sol kulaklık her zaman kulagımdan düşüyo niye oldugunu bilmiyorum.jbl 520bt hakkında ne düşünüyosunuz.
genelde o düşme kanka silikondan kaynaklı aynı modeli kullanıyorum silikonu iyice bir temizle kulağını temizleyerek derine doğru ittirerek tak bu şekilde duşta bile kullanırken su gelmesine rağmen düşmeden kullanabiliyorum (not: aynı modeli kullanıyorum + model su geçirmezmiş onu öğrenmiş oldum :D)

JaciRox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Çağkan Çağlayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
genelde o düşme kanka silikondan kaynaklı aynı modeli kullanıyorum silikonu iyice bir temizle kulağını temizleyerek derine doğru ittirerek tak bu şekilde duşta bile kullanırken su gelmesine rağmen düşmeden kullanabiliyorum (not: aynı modeli kullanıyorum + model su geçirmezmiş onu öğrenmiş oldum :D)
sadece sol kulagımda oluyo daha önce denemistim cok fazla tekrardan denerim.sana da ses seviyesi yetersiz geliyo mu kulaklıgın benim başlarda gelmiyodu ama gittikte gelmeye basladi acaba sesi mi azaldi diye düşünmeye basladim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sadece sol kulagımda oluyo daha önce denemistim cok fazla tekrardan denerim.sana da ses seviyesi yetersiz geliyo mu kulaklıgın benim başlarda gelmiyodu ama gittikte gelmeye basladi acaba sesi mi azaldi diye düşünmeye basladim
Yok o alışkanlıktan oluyor ayrıca spor salonunda bile en fazla yarının biraz üstünde kullanıyorum

JaciRox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Çağkan Çağlayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ve benimki eski modeli anc yok ve bluetooth 5.1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok o alışkanlıktan oluyor ayrıca spor salonunda bile en fazla yarının biraz üstünde kullanıyorum
eskiden fullde bile kullanmıyodum şuan fullde kullanmama ragmen yetmiyo equalizer dan artiriyorum sesi

SkyBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Selim Kayhan
Top Bottom