Neler Yeni

Öneri Altyapım Yok Hangi Hizmeti Önerirsiniz?

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
İyi akşamlar dostlar. Bulunduğum bina yeni ve internet altyapısı yok. Altyapı yeni yılla birlikte yatırımların düzenlenmesi vs. ile biraz gecikmeli gelir dediler. Bu süreçte beni idare edecek internet lazım. Uydudan sinyalle internet veren hizmetler varmış. Bunlardan sınırsız ve en cazip olanı hangisidir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
mert
Goknet den altyapi testi yapıp paylasirmisin

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İyi akşamlar dostlar. Bulunduğum bina yeni ve internet altyapısı yok. Altyapı yeni yılla birlikte yatırımların düzenlenmesi vs. ile biraz gecikmeli gelir dediler. Bu süreçte beni idare edecek internet lazım. Uydudan sinyalle internet veren hizmetler varmış. Bunlardan sınırsız ve en cazip olanı hangisidir? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.
Türk telekom magnet al. Bir yandan da altyapı başvurusu niyetine geçer. Uydu interneti çok sıkıntılı iş.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Goknet den altyapi testi yapıp paylasirmisin
Dostum altyapı var olarak görülüyor fakat bina yıkılıp yeniden yapıldığında hat çekilmiyor. Eski bina halindeki altyapı görünüyor yalnızca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekom magnet al. Bir yandan da altyapı başvurusu niyetine geçer. Uydu interneti çok sıkıntılı iş.
Onu önerdiler. Taahhütsüz kullanalım internet altyapısı gelince ona geçeriz dedik. Başka önereceğiniz var mıdır? Ayrıca uydu interneti çok mu sıkıntı olur? Bir ay idare edebilir mi?

Ekler

• IMG_0957.png
    IMG_0957.png
    151.8 KB · Hit: 27

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
turbonet bi bak

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostum altyapı var olarak görülüyor fakat bina yıkılıp yeniden yapıldığında hat çekilmiyor. Eski bina halindeki altyapı görünüyor yalnızca.

Onu önerdiler. Taahhütsüz kullanalım internet altyapısı gelince ona geçeriz dedik. Başka önereceğiniz var mıdır? Ayrıca uydu interneti çok mu sıkıntı olur? Bir ay idare edebilir mi?
Öncelikle kurulum olayları çok zahmetli ve pahalı 1 ay için kurmana değecek bir sistem değil o uydu interneti. Ek olarak da minimum ping 600ms oluyor. Online oyunu zaten unut ama bir siteye bile tıklasan açması bu ping yüzünden aşırı uzuyor.

Magnet alternatifsiz tek seçenek bence.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
turbonet bi bak
Hocam öncelikle uydudan internet çeken tarifeyi bulamadım. Ayrıca bu fiyatlar gerçek olamayacak kadar sahte geldi bana.

Öncelikle kurulum olayları çok zahmetli ve pahalı 1 ay için kurmana değecek bir sistem değil o uydu interneti. Ek olarak da minimum ping 600ms oluyor. Online oyunu zaten unut ama bir siteye bile tıklasan açması bu ping yüzünden aşırı uzuyor.

Magnet alternatifsiz tek seçenek bence.
Magnet 12 mbps veriyor. Bir video izlemek bile zulüm olacak desene.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
Hocam öncelikle uydudan internet çeken tarifeyi bulamadım. Ayrıca bu fiyatlar gerçek olamayacak kadar sahte geldi bana.

Magnet 12 mbps veriyor. Bir video izlemek bile zulüm olacak desene.
bu firmadan daha önce merkezi sistem ile internet aldım söyle müşteri hizmetleri ara bilgi al adresine yakın cihaz varmı kontrol edin ping iyi pugb mobil oynuyordum 12 mbps 160 TL ödüyordum 1000 TL cihaz kiralama bedeli var zam yaptılarmı bilmiyorum şuan turbonet gpon internet kullanıyorum 900 mbps dowloand 500 mbps upload alıyorum

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
bu firmadan daha önce merkezi sistem ile internet aldım söyle müşteri hizmetleri ara bilgi al adresine yakın cihaz varmı kontrol edin ping iyi pugb mobil oynuyordum 12 mbps 160 TL ödüyordum 1000 TL cihaz kiralama bedeli var zam yaptılarmı bilmiyorum şuan turbonet gpon internet kullanıyorum 900 mbps dowloand 500 mbps upload alıyorum
Bunu bi görüşüp değerlendireceğim. Teşekkür ederim öneri için.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
uğur demirel
ben teşekkür yardımcı olduysam ne mutlu söyle küçük fikirim verim siz bilirsiniz ben cihaz kendim aldım kapatsan cihaz senden kalır

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
Ahmet Aytekin
ben teşekkür yardımcı olduysam ne mutlu söyle küçük fikirim verim siz bilirsiniz ben cihaz kendim aldım kapatsan cihaz senden kalır
Cihazım var. Tenda v12 var elimde

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
O tip birsürü firma var ama hepsi fazla yerel takılıyor. Şehirinde bu hizmeti veren firmalara bak belki şansına senin bölgede anteni olan vardır. Ama çoğu yerde yok bu şeyler 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,914
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom