Neler Yeni

🔥İndirim Old Spice Captain Duş Jeli & Şampuan 50 Ml X 5 Adet 75₺

GirayHan

80+ Gold
zorunlu olmadıkta e-ptt'ye bulaşmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Batuhan Kavuk
Küçük alınca ne değişiyor
Marketten daha uygun diye 500 ml yerine 1.5 litre su alıyor musun? O açıdan bakabilirsin. Mesela spora gidenler için küçük olanlar iyi oluyor. Ağırlık yapmıyor ve küçük olduğu için 2 kullanım sonrasında işin bitiyor.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
halil
orijinal olmayabilir

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
S
Marketten daha uygun diye 500 ml yerine 1.5 litre su alıyor musun? O açıdan bakabilirsin. Mesela spora gidenler için küçük olanlar iyi oluyor. Ağırlık yapmıyor ve küçük olduğu için 2 kullanım sonrasında işin bitiyor.
Sen hiç tanımadığın bir marketten kafana göre girip et satın alıyor musun? Bu iş etten daha beter direkt vücuduna sürekli temas ediyor , alerjik reaksiyon gösterebilirsin veya ürtiker olabilirsin. Gerçekten gerek var mı 30 TL için hiç bilmediğiniz yerden şampuan almaya. Spor için demişsiniz fakat bu şekilde küçük şampuan şişeleri her yerde rahatlıkla bulunabiliyor. Örneğin dezenfektan şişeleri bu iş için biçilmiş kaftan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Batuhan Kavuk
Sen hiç tanımadığın bir marketten kafana göre girip et satın alıyor musun? Bu iş etten daha beter direkt vücuduna sürekli temas ediyor , alerjik reaksiyon gösterebilirsin veya ürtiker olabilirsin. Gerçekten gerek var mı 30 TL için hiç bilmediğiniz yerden şampuan almaya. Spor için demişsiniz fakat bu şekilde küçük şampuan şişeleri her yerde rahatlıkla bulunabiliyor. Örneğin dezenfektan şişeleri bu iş için biçilmiş kaftan.
Ben ürünü satın almadım, alın da demedim. Ürünün kalitesi vs sahteliğine bakmadım. Sadece ml konusunda yorum yaptım

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
E-Pttde sevap dağıtılsa şüphelenirim. 100tl için cildinize yazık etmeye değmez. Bence bulaşmayın. Amazonda ara ara indirime giriyor takip edip alabilirsiniz.

Top Bottom