Neler Yeni

Bu çekiliş gerçek mi

Pusher12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Pusher
Story sinde niye kadın falan konuşuyor sonra bende o kadına yazdım sorun olmaz falan dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende inanmak istemiyorum sonrasında storysine bir tane kadını koymuş kadında diyor gerçek falan bende kadına yazdım sorun falan olmaz diyede gene pek inanmadın
Hocam inanmayın bu tür şeylere ben neler gördüm dolandırcıların bazında çok mantıklı ve güzel işler yapıyorlar.

Keyfen

80+ Bronze
yani düşün kargo ücretinin 250 katı ürünü bedava veriyorlar ama 250'de 1'i tutan parayı senden istiyorlar :D

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Metehan
250 lira veririm kankam alıp bana satabilirsin

Keyfen

80+ Bronze
hocam şirket politikaları gereği kargo ücretini karşılayamıyoruz.
Çekilişi atan kişinin yaptığı açıklama :
1706007145122.png

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Arda Yıldırım
Story sinde niye kadın falan konuşuyor sonra bende o kadına yazdım sorun olmaz falan dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende inanmak istemiyorum sonrasında storysine bir tane kadını koymuş kadında diyor gerçek falan bende kadına yazdım sorun falan olmaz diyede gene pek inanmadın
Hocam storysine koyduğu kadın yalan der mi sizce? İnanmadım diyorsunuz ama durum bariz yani inanılacak bir şey yok.

HYBX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
PAUGL POGBA
Hocam inanmayın bu tür şeylere ben neler gördüm dolandırcıların bazında çok mantıklı ve güzel işler yapıyorlar.
İnanmadım zaten adam dolandırıcı olduğu zaten belli diğer gün gene çekiliş yapıyor 14 pro max diye opkfspeokfesok

Top Bottom