Neler Yeni

🔥İndirim HyperX Cloud Core + 7.1 Oyuncu Kulaklığı 1.601,10TL

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem
Bu üründe HP üretim mi biliyor musunuz? Ona göre alıp yedek koyucam.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
701
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Hyperx ploud

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Barış Okçu
Amazon satıyor zaten al dene şansını

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem
bana kingston gelmişti ama taa temmuzda almıştım
Evet aralığa kadar bazı şanslı kişilere kingston üretim olanlar hala gitti. Malum HP nin malzeme kalitesi çatlıyor patlıyor diyorlar. Cloud2 de artik kalmadı Kingston ürün. Cloud core da belki vardır diye sordum.

Can...

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Nebi Okumuş
Yıllardır rampage sn rw1 kullanıyorum. Artık bir süre sonra ağrı yapmaya başlıyor. Geçmeye değer mi ?

sahinozer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Şahin
Bilmiyorum alakası var mı ama bu modelin wireless olanı mevcut daha yeni aldım Kingston üretim

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bu 7.1 olarak gelmiyor. Core DTS olarak geliyor 3.5mm jaklı olarak bilginiz olsun.

kırmızışarapp

80+ Silver
Bu üründe HP üretim mi biliyor musunuz? Ona göre alıp yedek koyucam.
Arkadaş anlamıyorum. Güncel Cloud 2'yi kullandım. Şuanda cloud core wireless kullanıyorum. Mis gibi kulaklıklar. Bir sıkıntı yaşamadım ben.

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Kerem
Arkadaş anlamıyorum. Güncel Cloud 2'yi kullandım. Şuanda cloud core wireless kullanıyorum. Mis gibi kulaklıklar. Bir sıkıntı yaşamadım ben.
Kingston bu kulaklıkların üretimini yaparken bu kulaklığın ve markanın bir güveni vardı. Ne zaman HP ye üretimine geçti reddit olsun diğer forumlar olsun kulaklığın malzeme kalitesinin çok düştüğüne dair bilgiler yayılmaya başladı. Kulaklık çıtalarının kırılmasından ve kablo kalitesinden bahsediyorum. Ses kalitesi tarafinda hiçbir değişikliğin olmadığını insanlar zaten vurguluyor. Ben 2015 den beri 2 kez Cloud2 ve Cloud alpha s kullanmış biri olarak. HP üretim Cloud 2 de kullandım barız plastık farkı var. Bu yüzden piyasada hala Kingston üretim kulaklık kaldıysa stoklarda alayım diye soruyorum. Hala HP olmasına rağmen kullanılır mı? Evet, fakat eskisi gibi uzun ömürlü ve sağlam olmadığından bu sorgum. Hatta ürün HP üretimine geçtiğinden beri Cloud 2 kafa üstü bölge koruyucular çıkmaya başladı piyasaya. tesadüf mü? bilemedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,317
Üyeler
140,808
Son üye
aguywithnonname
Top Bottom