Neler Yeni

Sevdiğim kıza ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hüseyin Resul Uslu
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller herkese.
Üniversiteden tanıştığım bir kız arkadaşım oldu yaklaşık 1 ay oldu. Onunla çıktık birbirimizi daha yakından tanıdık ve son olarak artık ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum. Fakat son 1 haftadır yazdığım mesajlara bakmadı ve geçen pazar buluşma ayarladığımda ona yazdım bugün buluşmamız vardı diye fakat o mesajı da daha dün gördü. Sebebini sorduğumda bir şey olmadığını söyledi ve yaklaşık 2-3 gündür konuşmuyoruz. Instagram yakın arkadaşlardan çıkardığını gördüm bugün. Psikolojik olarak kendimi çok kötü hissediyorum ve artık bu içimdeki şeyi söylemek istiyorum. Sizce bugün şimdi yazsam olur mu yoksa yarın sınavdan sonra ona söylemeliyim mi?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
@Kara*
bence önce arayı düzeltmeye çalış baktın kız seni silmiş neden diye sor. Bir şey olması lazım çünkü.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dostum yanlış anlamadı çocukmusun sanki 1 yıllık ilişkiden çıkmışsın sen kıza olması gerekeni yazmışsın, burdan anlaman gereken şey kız seninle konuşmak istemiyor daha neyi zorluyorsun, birde hala açılma derdine düşmüşsün nextleyip yenisine geçme vaktin gelmiş, kız senle sevgili olmak istese zaten sana kendisi "biz neyiz" tarzı sorular sorardı çok takma.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hüseyin Resul Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Kara*
bence önce arayı düzeltmeye çalış baktın kız seni silmiş neden diye sor. Bir şey olması lazım çünkü.
Bencede bir şey olması lazım ama yarın görememe ihtimalim var çünkü sınavlar farklı sınıflarda oluyor. Dediğin de mantıklı ilk önce arayı düzeltmek lazım.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Kız anladığından uzak duruyor muhtemelen de yazma kıza sınavına çalış moralin bozulursa motiveni kaybedersin ters bir durumda.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hüseyin Resul Uslu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum yanlış anlamadı çocukmusun sanki 1 yıllık ilişkiden çıkmışsın sen kıza olması gerekeni yazmışsın, burdan anlaman gereken şey kız seninle konuşmak istemiyor daha neyi zorluyorsun, birde hala açılma derdine düşmüşsün nextleyip yenisine geçme vaktin gelmiş, kız senle sevgili olmak istese zaten sana kendisi "biz neyiz" tarzı sorular sorardı çok takma.
Bunları yaşadık zaten ama bi an böyle yapmasını bi türlü anlamadım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bencede bir şey olması lazım ama yarın görememe ihtimalim var çünkü sınavlar farklı sınıflarda oluyor. Dediğin de mantıklı ilk önce arayı düzeltmek lazım.
Hocam benimde seninki gibi olmuştu. Konuşmamıştı benle. Nedenini sormadım. Geçenlerde gittim ve sordum. Keşke önceden söyleseydim dedim. Geç kalmıştım, Geç kalmayın derim. Konuşunca her şey halloluyor

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bunları yaşadık zaten ama bi an böyle yapmasını bi türlü anlamadım.
Dostum kızla sevgili değilsin yazdıklarına göre anladığım kadarıyla, senin ilk başta kızla böyle bir amacın varsa bunu yavaş yavaş belirticeksin kızda sana aynı şekil yaklaşıyorsa buna hemen isim koyabilirsin sıkıntı yok, ama kız seni daha çok dost olarak görmüş gibi tabii aranızda olanları tam bilmediğim yanlış söylemek istemem, ama kız seni çıkarmış artık, benim tavsiyem no contact yap yoluna bak ama sen bilirsin.

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hüseyin Resul Uslu
Dostum kızla sevgili değilsin yazdıklarına göre anladığım kadarıyla, senin ilk başta kızla böyle bir amacın varsa bunu yavaş yavaş belirticeksin kızda sana aynı şekil yaklaşıyorsa buna hemen isim koyabilirsin sıkıntı yok, ama kız seni daha çok dost olarak görmüş gibi tabii aranızda olanları tam bilmediğim yanlış söylemek istemem, ama kız seni çıkarmış artık, benim tavsiyem no contact yap yoluna bak ama sen bilirsin.
Tamamdır dostum cevabın için teşekkür ederim

Laurâs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Hüseyin Resul Uslu
Bu arada cevap yazan herkese teşekkür ediyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,839
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom