Neler Yeni

Sevdiğim kıza ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,292
İsim
Cengiz
Merhaba arkadaşlar, öncelikle iyi sosyaller herkese.
Üniversiteden tanıştığım bir kız arkadaşım oldu yaklaşık 1 ay oldu. Onunla çıktık birbirimizi daha yakından tanıdık ve son olarak artık ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum. Fakat son 1 haftadır yazdığım mesajlara bakmadı ve geçen pazar buluşma ayarladığımda ona yazdım bugün buluşmamız vardı diye fakat o mesajı da daha dün gördü. Sebebini sorduğumda bir şey olmadığını söyledi ve yaklaşık 2-3 gündür konuşmuyoruz. Instagram yakın arkadaşlardan çıkardığını gördüm bugün. Psikolojik olarak kendimi çok kötü hissediyorum ve artık bu içimdeki şeyi söylemek istiyorum. Sizce bugün şimdi yazsam olur mu yoksa yarın sınavdan sonra ona söylemeliyim mi?
Kardeşim Kız Senden Hoşlanmıyor Sal Kızı Boşver Bunla Yola Devam Edilmez

Buyur Sana Pratisyen Uzman Operatör Yardımcı Doçent Profesör Aşk Doktoru @tümen İle Başbaşa Bırakıyorum Kendisi Sana En Doğru Cevabı Verecektir

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
460
İsim
Serhan emre
Aga kız seni iplemiyor gibi bence sende kızı ipleme zaten üniversitedesin bulursun her türlü kız kafaya takma

Kara*

80+ Silver
Üniversiteden tanıştığım bir kız arkadaşım oldu yaklaşık 1 ay oldu. Onunla çıktık birbirimizi daha yakından tanıdık ve son olarak artık ondan hoşlandığımı söylemek istiyorum. Fakat son 1 haftadır yazdığım mesajlara bakmadı ve geçen pazar buluşma ayarladığımda ona yazdım bugün buluşmamız vardı diye fakat o mesajı da daha dün gördü. Sebebini sorduğumda bir şey olmadığını söyledi ve yaklaşık 2-3 gündür konuşmuyoruz. Instagram yakın arkadaşlardan çıkardığını gördüm bugün. Psikolojik olarak kendimi çok kötü hissediyorum ve artık bu içimdeki şeyi söylemek istiyorum. Sizce bugün şimdi yazsam olur mu yoksa yarın sınavdan sonra ona söylemeliyim mi?
1 Ayda o kadar yakından tanıyamazsın hocam böyle ilk durumda şeyine dahi takmaz. Muhtemelen sorsan bile 2-3 bahane sıkıp seni yollamaya hazırlanıyor sen derslerine devam et. Hoşlandığın için gereksiz moda girmişsin çoktan yeni jokerini buldu o uyan artık bu rüya bitti dostum konuşsan bile çok sürmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mehmet
1 Ayda o kadar yakından tanıyamazsın hocam böyle ilk durumda şeyine dahi takmaz. Muhtemelen sorsan bile 2-3 bahane sıkıp seni yollamaya hazırlanıyor sen derslerine devam et. Hoşlandığın için gereksiz moda girmişsin çoktan yeni jokerini buldu o uyan artık bu rüya bitti dostum konuşsan bile çok sürmez.
alex fergusson musun be adam :D

RONALDINHO

80+ Bronze
git söyle o zaman biz elinden tutup mu götürelim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Başlık ile yazdıkların çok alakasız
Kız seni umursamıyor şey etmiyor sen ise açılayım mı diyon unutman lazım tıpkı karşı taraf gibi

Bura.K

80+ Silver
Engelle geç şok olsun. Vallahi ben hiç trip/istemsizlik çekemiyorum. Ben birisini insan gibi davet edeceğim ama cevap alamayacağım üstüne arkadaşlıktan çıkarılacağım, direkt engeli basardım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,822
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom