Neler Yeni

twitter da m*l dediğim kişi cimere şikayet etmesi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
ahmet muhsin
sizce de devlet meşgul edilmiyor mu ?belki benim yazdığım ufak şeyi şikayet ettiğinden dolayı birinin aldığı ölüm tehditini görmeyecekler. bu tarz insanlardan tiksiniyorum böyle ufak şeyleri büyütmenin ne lüzmu var benden rahatsız olduysan engellersin. korktuğumdan vesaire de değil ,gereksiz meşgul ediyorlar sadece .bu arada fikirlerinizi merak ettiğimden dolayı bu yazıyı yazdım.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
sizce de devlet meşgul edilmiyor mu ?belki benim yazdığım ufak şeyi şikayet ettiğinden dolayı birinin aldığı ölüm tehditini görmeyecekler. bu tarz insanlardan tiksiniyorum böyle ufak şeyleri büyütmenin ne lüzmu var benden rahatsız olduysan engellersin. korktuğumdan vesaire de değil ,gereksiz meşgul ediyorlar sadece .bu arada fikirlerinizi merak ettiğimden dolayı bu yazıyı yazdım.
varya sırf şikayetinin altı dolsun diye anasına söverdim he o tarz kıl tiplerden hiç haz etmiyorum

Ceasar123

80+ Bronze
İlk başta mantıksız gibi geliyor küfüre ıvır zıvır dava. Çünkü ne oluyor yani küfür hakaret edilince bişeyin mi eksiliyor.
Ama daha kapsamlı bakınca mesela sen zararsız ama topluma ters bişey söyledin. Herkesin sana gereksiz hakaret etmesi hoş olmaz özellikle influencer falan isen. Önüne gelen sana hakaret etse hoş olmaz.
Kaldı ki özel durumlarda adamın bi yakını ölmüştür adama gidip yakınına söverler. Buda hoş olmaz.
O yüzden gerekli ama hakaretin büyüklüğüne göre ceza olmalı. O denge çok saçma Türkiyede.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İlk başta mantıksız gibi geliyor küfüre ıvır zıvır dava. Çünkü ne oluyor yani küfür hakaret edilince bişeyin mi eksiliyor.
Ama daha kapsamlı bakınca mesela sen zararsız ama topluma ters bişey söyledin. Herkesin sana gereksiz hakaret etmesi hoş olmaz özellikle influencer falan isen. Önüne gelen sana hakaret etse hoş olmaz.
Kaldı ki özel durumlarda adamın bi yakını ölmüştür adama gidip yakınına söverler. Buda hoş olmaz.
O yüzden gerekli ama hakaretin büyüklüğüne göre ceza olmalı. O denge çok saçma Türkiyede.
adam mal dediği için cimere şikayet ettiyse sırf bu yüzden anasına söverim yoksa durduk yere sövmekte hoş değil kendi adıma konuşursam eğer
Mesaj otomatik birleştirildi:

bak iyi hatırlattın benim de şu küfürü azaltmam lazım :D
DSŞKLAJDSKOŞADSdAS

Ceasar123

80+ Bronze
adam mal dediği için cimere şikayet ettiyse sırf bu yüzden anasına söverim yoksa durduk yere sövmekte hoş değil kendi adıma konuşursam eğer
Bunun cezası olmamalı bence.
Ama mesela sırf popüler diye sürekli sövülen yada verdiğim örnek gibi hassas özel olarak vuranlara bi ceza olabilir.
Acun sırf zengin diye çatır çutur sövülen birisi bence bunun cezası ağır olmucak şekilde bi cüzi bir para cezası olmalı maaşına göre.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
aga bune la
1706651140651.png

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Adem
Sonuna kadar haklı, demeseydin kardeşim. Ben bu tarz en ufak şeyde açıyorum davamı, 21bin temiz paramı kazanıyorum. İnsan gibi iletişim kurmayı herkes öğrenmeli.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Sonuna kadar haklı, demeseydin kardeşim. Ben bu tarz en ufak şeyde açıyorum davamı, 21bin temiz paramı kazanıyorum. İnsan gibi iletişim kurmayı herkes öğrenmeli.
ASDFLKJGNHOSIDFJHGOPIDSF ulan bana günde tonlarca küfür ediliyor herkese dava açsam multimilyoner olurum o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
hocam emiinmisiniz ben herkesi şikayet edicem yoksa ve bundan sonra bir beyfendi olucam
Mesaj otomatik birleştirildi:

buundan sonra dava açılmayacak şekilde küfür etmeyi öğrenmemiz lazım

Top Bottom