Neler Yeni

Aoc vs lenovo region hangisini önerirsiniz

Tobb EEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Muhammed Karaca
Bütçe
4500

intrusion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
atif kekç
2 yıldır bu aoc monitörü kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim öneririm, lenovo hakkında bi fikrim yok

zyixexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Furkan
Arada kaldım birkaç gündür araştırmasını yapıyorum ama karar veremedim aynı fiyat lenovo mu aoc mu veya başka öneriniz varsa da yakın çevre veya daha ucuza paylaşabilir misiniz

lenovo monitör hakkında kronik diyorlardı haberiniz olsun.
Benim Önerim budur : https://www.hepsiburada.com/asus-tu...ce=pc&utm_term=k&v=1.69.2&wt_pc=akakce.c.k.pc

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Arada kaldım birkaç gündür araştırmasını yapıyorum ama karar veremedim aynı fiyat lenovo mu aoc mu veya başka öneriniz varsa da yakın çevre veya daha ucuza paylaşabilir misiniz

AOC en iyi monitör üreticilerinden, renk doygunluğu gibi konularda epey iyi. Lenovo gibi monitör konusunda kendisini ispatlamamış bir marka yerine ismi ve kalitesiyle öne çıkan AOC'yi tercih ederim.

Tobb EEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Muhammed Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AOC en iyi monitör üreticilerinden, renk doygunluğu gibi konularda epey iyi. Lenovo gibi monitör konusunda kendisini ispatlamamış bir marka yerine ismi ve kalitesiyle öne çıkan AOC'yi tercih ederim.
Tuf hakkında ne dersiniz acaba

yusuftheayay

80+ Bronze

Gigabyte G24f bide msın bi monitörü var bu fiyat bandında

Tobb EEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Muhammed Karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Lenovoyu şu anda kullanıyorum 3 5 ay oldu bi sıkıntısını görmedim. Ayak mekanizması çok iyi sallanmıyor titreşimden vs. Sorun varsa cevapları

Tobb EEE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim Muhammed Karaca
Lenovoyu şu anda kullanıyorum 3 5 ay oldu bi sıkıntısını görmedim. Ayak mekanizması çok iyi sallanmıyor titreşimden vs. Sorun varsa cevapları
Ölü pikselle falan karşılaştınız mı acaba hocam

Top Bottom