Neler Yeni

Android Youtube cihazınıza uygun sürüm bulunmuyor sorunu

ntf_faruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Faruk
Arkadaşlar merhaba telefon samsung galaxy j7 '' Youtube'un Bu Sürümü Güncel Değil ve Cihazınıza Uygun Güncelleme Bulunmuyor '' hatası alıyorum güncellemeleri kaldırıyorum tekrar yüklüyorum hala aynı sorun nasıl çözebilirim

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar merhaba telefon samsung galaxy j7 '' Youtube'un Bu Sürümü Güncel Değil ve Cihazınıza Uygun Güncelleme Bulunmuyor '' hatası alıyorum güncellemeleri kaldırıyorum tekrar yüklüyorum hala aynı sorun nasıl
Sanirsam artık o cihaz destek almıyor. Youtube vanced dene .

Dahası  
Reaksiyon skoru
409
İsim
ragnar oğlu tarkan
Arkadaşlar merhaba telefon samsung galaxy j7 '' Youtube'un Bu Sürümü Güncel Değil ve Cihazınıza Uygun Güncelleme Bulunmuyor '' hatası alıyorum güncellemeleri kaldırıyorum tekrar yüklüyorum hala aynı sorun nasıl çözebilirim
neredeyse 10 yıllık cihaz apk kullanabilirsin olur mu emin değilim

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
Vanced'in aynısı fakat modifiyeli versiyonları var. Video da yerel reklam olduğunda otomatik atlıyor. Tanırım vs olduğunda otomatik geçiyor vs. Ben onu kullanıyorum bayağıdır çok iş görüyor.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Metehan
Vanced'in aynısı fakat modifiyeli versiyonları var. Video da yerel reklam olduğunda otomatik atlıyor. Tanırım vs olduğunda otomatik geçiyor vs. Ben onu kullanıyorum bayağıdır çok iş görüyor.
Hocam uygylama adını mesajla gönderebilir misiniz ?

Golf 4 R32

80+ Silver
eğer oluyorsa biraz araştırın youtube videoları varsa android 7 yazılım atarsınız o zaman youtube felan yüklenir. ben eski tablete viperos android 7 atmıştım

Aykut D.

80+ Gold
eğer oluyorsa biraz araştırın youtube videoları varsa android 7 yazılım atarsınız o zaman youtube felan yüklenir. ben eski tablete viperos android 7 atmıştım
Dur tahmin edeyim t560 değilmi :D ?

Aykut D.

80+ Gold
evet hatta satıyorum ilgilenirsen :D
Aynısı var cihazı youtube yada dizi izlemeye kullanıyorum onun dışında başka bir halta yaramıyor . Viper 7.1.2 yüklü .d .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynısı var cihazı youtube yada dizi izlemeye kullanıyorum onun dışında başka bir halta yaramıyor . Viper 7.1.2 yüklü .d .
Space desk yan ekran kullandım v.b.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Bektaş
Bendede vardı cihaz eskisini için youtube desteği kesti güncel bir telefona geçmen gerekiyor

Top Bottom