Neler Yeni

4TB SSD 902TL bu nasıl mümkün olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Arda Akel
TAA'ya (Teknolojiye Atarlanan Adam - Ekin Kollama) gönder, denesin ve sonra da taşla parçalasın :D
Çakma olduğu besbelli. Aman diyeyim. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Cemal Gürel
QVO yazısı, quad layer olabileceğini anlatıyor olabilir.Samsung şu aralar onun üstünde çalışıyormuş. Ama bu hızın neden o kadar yüksek olduğunu açıklamaz. Muhtemelen test proğramı, quad layer bir diski daha önceden tanımadığı için saçmalıyor! QLC --> Quad Layer Chip yani.

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y

ishakomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer İshakoğlu
Depolama kapasitesine o kadar yükselmi belli olmaz ama hızı kullanım sirasinda çok fazla düşeceği kesindir. Bide diskin gecikme suresi çok fazla artacaktir. Fake ssd diye arattiginizda bu ürünlerle ilgili test yapan youtuberlar var ürününün hizi ciddi anlamda düşüyor

iTee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
İhsan Tekerek
Hocam Samsungun uygulaması falan yok mu, Uygulama üzerinden SSD sağlık durumunu falan kontrol edebiliyorsanız sağlık durumuna da bakarsanız iyi olur. Çakma yüksek ihtimalle ama bir deneyin yine de.

OqDaYy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oktay Yaman
Arkadaşimda Aldi Haberin Olsun Aliexpresten Çinliler Orjinallige Birebir Barkod İşliyebiliyor Merak Edip İçini Açtık İçine 64gb Hafiza Karti Takmişlar Sadece
Konuyu Açan Arkadaş Ta Muhtemelen Babasi Falan Getirmemiştir Oda Merak edip İnsanlari Yalniş Yönlendiriyor Kanmayın Böyle Saçmaliklara 2 Cip Kullanmişlar 64gb Diye Kazikliyorlar Bizim gibi Sazanlarda Ucuz Diye Zipliyor 50-60 gb Yukledikten sonrada Kaçinilmaz Son : D

Ekler

• IMG_20240207_114228.jpg
    IMG_20240207_114228.jpg
    493.3 KB · Hit: 601
Son düzenleme:

Stariell

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Musa
Babam çinden 902TL ye böyle bir ssd almış, ben ihtimal vermedim gerçek çıkmasına ama sonuç böyle. Hâlâ inanmıyorum kesin bir bit yeniği var bu işin içinde ama çözemedim
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Dostum baban aliexpressten mi aldı bilmiyorum ama ben ordan bir telefon görmüştüm 6 sene oluyor Türkiye'deki telefon fiyatlarının 5 katı daha ucuzdu orda 256 GB olanı almıştım dün gibi hatırlıyorum telefonu açtım telefona 4-5 uygulama yükledim bellek dolu uyarısı verdi her yüklediğim uygulama başına 6460-64 GB civarı alan kapladı pişman oldum aldığıma iade de edemiyorsun buraya gitmek istemiyorum neyse inşaallah babanın aldığı SSD böyle değildir

TheTenha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa Selim
İlk gelen test 4tb olan disk değil büyük ihtimalle orjinal bilgisayarin m2 ssd si 2. Testte de hız normal ama zaten sahte olduğu icin programı kandırıyor. İçine önemli bilgilerinizi yüklemeyin! Gerçekten 4tb olsa bile bozulma ihtimali yüksek.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,592
İsim
Hacı
İçini açsan 32GB Hafıza kartı çıkacak :ROFLMAO:

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç Özden
Instagram
mirac_ozdenn
Steam
mirac
Discord
suudimiracy
Zamanın da benim rehberlik hocamda aldı Çin'den 452 TL ye SSD 2 TB 2 ay sonra patladı zaten çok kullanmadı içine bir şey atıyordu başka bir şey siliniyordu sahte olduğu kesin ama 1 TB veri nasıl almış içine hala anlamış değilim

OREEMER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammed Emre İpek
Hocam sonuç nedir yani bellek dolum oranı veya bir şey siliyor mu yer açmak için kendi kendine

Top Bottom