Neler Yeni

Sevgililer gününde kız arkadaşıma hediye önerisi

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
Sevgililer gününde kız arkadaşıma güzel birşeyler almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 1000-1500 TL arası

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Sevgililer gününde kız arkadaşıma güzel birşeyler almak istiyorum ama ne alacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 1000-1500 TL arası
romantik yemeğe çıkar dicektim de çok pahalı olur kolye türü bir şey alabilirsin peluş oyuncak veya ikinizin olduğu anlamlı bir şey

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
romantik yemeğe çıkar dicektim de çok pahalı olur kolye türü bir şey alabilirsin peluş oyuncak veya ikinizin olduğu anlamlı bir şey
Araba kiralayıp masraf yapacam zaten ama ufaktanda olsa bir şey almak istiyorum

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,235
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Bak benim kafamdan şöyle bir şey geçmişti ama çok pahalı ya patlar bu araba kiralayıp güzel bir mekanda yemek yersiniz sohbet muhabbet hediye verirsin ordada nedense şuan aklıma sadece güzel bir kolye geliyor en son manzaralı bir yere gidersiniz deniz manzaralı boğaz manzaralı vs. günü kapatırsın sonra

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
Bak benim kafamdan şöyle bir şey geçmişti ama çok pahalı ya patlar bu araba kiralayıp güzel bir mekanda yemek yersiniz sohbet muhabbet hediye verirsin ordada nedense şuan aklıma sadece güzel bir kolye geliyor en son manzaralı bir yere gidersiniz deniz manzaralı boğaz manzaralı vs. günü kapatırsın sonra
Aynı şekilde olacak sonunda göl kenarında oturup zaman geçireceğiz aklında kolye modeli varmı linki veyatta

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Anime vs izliyorsa manga alabilirsin. Hediye önerisi isterken ilgi alanları ve hobilerini de yazmanız gerekli yoksa bir şey önermemiz saçma olur.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Bir kaç ay önceden ayarlanmıştım kısmet olmadı ona vermek 14 şubatta. Özelden yaz atayım yüzük modelini. :)

emonedoee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Doğuş
hocam aklımda yokta bakarım birazdan da bir şey sorucam yaş kaçtı
20 kral
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kaç ay önceden ayarlanmıştım kısmet olmadı ona vermek 14 şubatta. Özelden yaz atayım yüzük modelini. :)
Sana zahmet sen yazsan buranın acemisiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anime vs izliyorsa manga alabilirsin. Hediye önerisi isterken ilgi alanları ve hobilerini de yazmanız gerekli yoksa bir şey önermemiz saçma olur.
Yok animeci değil ne alırsam alim beğenecek tipte sadece benim gözüme güzel kaçacak birşeyler istiyorum

Top Bottom