Neler Yeni

4TB SSD 902TL bu nasıl mümkün olabilir?

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Bu gibi ekran görüntülerini alta linkini verdiğim gibi sitelerden hazırlamak zor değil, o yüzden ne ben inanmak zorundayım, ne sen inandırmak zorundasın. Olayların gerçek olması bile umurumda değil, ava giderken avlanma olayına yakalanmış kişilerin konusu altı üstü.

https://fakedetail.com/fake-whatsapp-chat-generator
Aynen kardeşim sen haklısın konuşmalar fake
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ne bu güvençsizlik? Sabah sabah başka bir şeye sinirlendiniz de arkadaşlardan mi çıkarıyorsunuz.
Toksik bir velet, tartışmaya bile gerek yok haklısın deyip geçeceksin, kaostan besleniyor böyleleri, sen sinirlendikçe daha çok hoşuna gidiyor

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
He aynen herkesi klavye veleti san sen bilip bilmeden insan hakkında konuşamicağı öğretmedilerse sana öğretiyim ben yaşın büyük ama nasıl konuşacağını öğrenememişsin daha
küfür eden sensin, bunu yazma hakkını sana kim veriyo

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Hocam ne bu güvençsizlik? Sabah sabah başka bir şeye sinirlendiniz de arkadaşlardan mi çıkarıyorsunuz.

Benim ilk yazdığım mesajda bir sorun yoktu ama alıntılanıp küfürlü cevap gelince haliyle konu tartışma ortamına döndü. Şark kurnazlığı yapmaya çalışırken tufaya gelmiş kişilerin konusunu forumda hit alanlar arasında olunca insanların farklı düşünceler içeren yorumlar yazması gayet normal.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Orijinal değeri 560mb okuma 530mb yazma hızı var bu sahte bu değerlere asla ulaşamaz. Uzun vadede patlar bu. İçine muhtemelen uyduruk bi m. 2 ssd takmışlardır. Yazılımla 4tb görünüyordur. Demesin bakalım 4tb dosya yükleme biliyor mu içine. Hiç zannetmiyorum almaz o kadar veriyi

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Halit KÖK

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk
Niye küfür ettiğimi anlıyacak kapasiteye sahipsin dımı?
Öncelikle şunu belirteyimBen konu sahibinin haklı olduğunu düşünüyorum tıpkı senin gibi, diğer arkadaşı savunmaya felan çalışmıyorum.
Kaç yaşına gelmişsin konuşmayı öğrenememişsin diyorsun ama her cümlen hakaret içeriyor?
hakaret etmeden kendini ifade edemiyor musun?

Top Bottom