Neler Yeni

Yardım Kasamın Temperli Camı Yok Nasıl Bir şey yapılabilir ?

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Dostlar merhabalar Bilgisayar kasamın Temperli camı yok kırık. Kasam Vento g20a Kasamı bu şekilde camsız kullansam sıkıntı olur mu ? Toz sıkıntısı olur gibime geliyor sadece. Camcılarda falan cam yaptırmaya kalksam pahalıya patlar gibi internette te baktım bulamadım kasamın temperli camını ne yapabilirim ? Öneriniz varmı bu şekilde kullanmaya devam mı etmeliyim

ihsanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
İhsan
Kullanmaya devam edebilirsin eğer yerin varsa kasayı ayak altında kullanmamanı tavsiye ederim.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
O şekilde kullanırsan toz tutar dediğin gibi . Ayrıca içine sıvı sıçrama ihtimali de olur . Bunlara dikkat edersen neden olmasın

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu

Ben kasamın ön tarafını mesh yapmak için biraz kestim. Kestiğim kısmın iç tarafına sineklik yapıştırdım ön taraf mesh oldu.
Biraz toz geçiriyor ama. 2 kat yaparsın istersen. Yan tarafı da bu şekil yaparsan kasa ferahlar ama tozlanır.

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullanmaya devam edebilirsin eğer yerin varsa kasayı ayak altında kullanmamanı tavsiye ederim.
Bilgisayarım ayak altında değil masa üzerinde duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

O şekilde kullanırsan toz tutar dediğin gibi . Ayrıca içine sıvı sıçrama ihtimali de olur . Bunlara dikkat edersen neden olmasın
Sıvı sıçrama ihtimali yok diyebiliriz :D pc başında birşeyler yiyip içeceğim zaman kasanın yakınına bir şey koymuyorum :D tozada artık düzenli olarak temizlik yapacağız

ihsanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
İhsan

Sıvı sıçrama ihtimali yok diyebiliriz :D pc başında birşeyler yiyip içeceğim zaman kasanın yakınına bir şey koymuyorum :D tozada artık düzenli olarak temizlik yapacağız
Bence problem yok🙂👍🏼, Benim normal bir kasam olsa kesinlikle camım olsada takmam fakat benimkinin sirkülasyonu baya iyi (icue4000x)

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik

Ben kasamın ön tarafını mesh yapmak için biraz kestim. Kestiğim kısmın iç tarafına sineklik yapıştırdım ön taraf mesh oldu.
Biraz toz geçiriyor ama. 2 kat yaparsın istersen. Yan tarafı da bu şekil yaparsan kasa ferahlar ama tozlanır.
Ön taraf için bu sineklik olabilir ama yan taraf için çok dandik durmaz mı be hocam ? Yada fiyatı uygun zaten denemekten zarar gelmez öneriniz için teşekkürler

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Dikkat edersen bunlara kullan çokta şeeey etme . Uzay montaj kullananlar bile var sonuçta

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Tugay gedik
Bence problem yok🙂👍🏼, Benim normal bir kasam olsa kesinlikle camım olsada takmam fakat benimkinin sirkülasyonu baya iyi (icue4000x)
Kasamın hava çekmesi falan memnunum yani güzel hava çekiyor içine ama cam olmadığı için o havayı yandan direkt olarak dışarı attığı için sirkülasyonu test etme fırsatım olmadı. Şu ana kadar ne işlemci sıcaklığım nede gpu sıcaklığım 70 dereceleri görmedi bakalım yazın göreceğiz :D

Can...

80+ Platinum

Pleksi kestir hocam hem uygun hem tekrar kırılmaz

ihsanu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
İhsan
Kasamın hava çekmesi falan memnunum yani güzel hava çekiyor içine ama cam olmadığı için o havayı yandan direkt olarak dışarı attığı için sirkülasyonu test etme fırsatım olmadı. Şu ana kadar ne işlemci sıcaklığım nede gpu sıcaklığım 70 dereceleri görmedi bakalım yazın göreceğiz :D
Kasan ne bide ben bakıyım sağa sola belki ben denk gelirim tamperli cama

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ön taraf için bu sineklik olabilir ama yan taraf için çok dandik durmaz mı be hocam ? Yada fiyatı uygun zaten denemekten zarar gelmez öneriniz için teşekkürler
Valla benim için görünüş çok önemli değil. Karton bile yapıştırırım yani :D

Top Bottom