• Y
      YGOUNS, Yurt İçi Alışverişi kategorisinde AİRSOFT İLE İLGİLİ MAĞAZA başlıklı bir konu açtı.
      Beyler merhaba bir kaç tane airsoft ekipmanı almak istiyorum ancak kimi siteler teşhir ürünü yolladığını söylüyor bazı satın alım yapanlar. Milsim airsoft...
    • Y
      YGOUNS, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Klavyem kendi kafasına göre çalışıyor başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba beyler klavyemde ki ''y,h,n'' tuşları çalışmıyor ancak şu şekilde çalışıyor eğer bu harflerin yanında ki harflere basılı tutup basarsam çalışıyor...
    • Y
      YGOUNS, Dark souls 2 türkçe yama başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Evet ama oyun çoğu kısımda eski ingilizce kullanıyor oyunu oynarken de bi yandan çeviriyi açıp bakmak istemiyorum, anlayamadığım kısmı zaten eski ingilizce...
    • Y
      YGOUNS, Yama & Güncelleme kategorisinde Dark souls 2 türkçe yama başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba arkadaşlar dark souls 2 türkçe yama arıyorum acaba yardımcı olabilicek var mı internetten baktığımda bir tane makine çeviri var ona da virüslü...
    • Y
      YGOUNS, Yama & Güncelleme kategorisinde Güvenilir Türkçe Yama Bulma başlıklı bir konu açtı.
      Beyler merhaba türkçe yama kurmak istiyorum fakat çoğunda trojan backdoor gibi yazılımlar bulunuyor anonymous çeviri de bunlardan bir tanesi. Fakat herkes...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843
Üyeler
140,706
Son üye