Neler Yeni

2022 FORD PUMA 1.0 HYBRİD ST-LİNE + KONFOR PAKET

Cmarw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Çiçek
Arkadaşlar iyi forumlar 2021 model Opel Corsa arabama piyasa üstünde bir teklif var ve değerlendirmeyi düşünüyorum.SUV model bir arabaya geçmeyi düşünüyorum.İlk başta Opel Mokka Ultimate paketi ve Skoda Kamiq ile ilgilenmiştim.(1.5 motor 150 beygir modeli).Ama Mokkanın test sürüşüne çıktığımda Corsadan tek farkının azcık yükselti farkı olduğunu gördüm.Kamiqlerin ise fazla yaktığını gördüm ve sonrasında karşıma 2022 FORD PUMA 1.0 HYBRİD ST-LİNE + KONFOR PAKET çıktı.Test sürüşünde de gayet memnun kaldım.Fakat arabadan anlayan birkaç kişi ile konuştuğumda aracı ileride satarken zorlanacağım yönünde uyarıları oldu.Hem bahsettiğim araçlar hakkında hem de 3-4 yıl sonra satmak istediğimde zorlanır mıyım yorumlarınızı merak ediyorum.Teşekkürler.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Pumanin pek piyasası olmaz önerim tiggo 4 pro çıktı çıkacak.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Motorun düz benzinli olan versiyonu focusta var. Fazlasıyla tatmin edici. Hybrid olanı hiç düşünemiyorum.

Cmarw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Motorun düz benzinli olan versiyonu focusta var. Fazlasıyla tatmin edici. Hybrid olanı hiç düşünemiyorum.
Test sürüşü inanılmaz keyifliydi kesinlikle haklısınız.Fakat ileride satamama konusu sadece biraz kafama takılıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,937
Üyeler
141,649
Son üye
Sameto45
Top Bottom