Neler Yeni

🔥Otomobil ehliyeti ile motosiklet kullanılabilecek yasa onaylandı!🔥

GirayHan

80+ Gold
kurs ücretleri vergiler bırt zırt yükseltirler şimdi onu diyorum :kizginpeepo: :kekw:
normal ehliyetten çok daha ucuz olacağını düşünüyorum. 2-3k bile olsa yine iyi. ilk alanlar şanslı olur da sene sonuna doğru alanlar öpülür gibi :D

Sh1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ersin A
Başlığı görünce direk motor alıp çarşıya gidesim geldi. Zaten motor almayı kafaya koyan aynı harç aynı kurs ücretini verdikten sonra sınava da girer alnının akıyla çıkardı :d

GirayHan

80+ Gold
Başlığı görünce direk motor alıp çarşıya gidesim geldi. Zaten motor almayı kafaya koyan aynı harç aynı kurs ücretini verdikten sonra sınava da girer alnının akıyla çıkardı :d
aynı harç ve kurs ücreti olduğunu nasıl öğrendin dur çarşıya çıkma merak ettim :D

• Hahaha
Reaksiyonlar: Sh1n

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
B sınıfı ehliyeti olanlara bir avantajı olduğunu düşünmüyorum ben zaten direksiyon sınavına girip alacaksam gidip a2 alırım yazılı zaten basit olan sınav.
Maddiyat olarak da b sınıfı olanlar a1 ekletirken daha ucuz oluyor olabilir ama çok inanılmaz bir avantaj sağlamıyor bence.

GirayHan

80+ Gold

ali_ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ali ÇİMEN
B sınıfına en az 2 yıl şartı konmuş olması 50cc'lere şimdilik cansuyu olmuş gibi. Ancak yine de prosedür vs. uğraşmak istemeyenler için tercih edilebilir. Ha gerek var mı? Asla. 1.8-2 hp gibi komik güçlerdeki çöplerden piyasa biraz olsun arınır umarım.

GirayHan

80+ Gold
B sınıfına en az 2 yıl şartı konmuş olması 50cc'lere şimdilik cansuyu olmuş gibi. Ancak yine de prosedür vs. uğraşmak istemeyenler için tercih edilebilir. Ha gerek var mı? Asla. 1.8-2 hp gibi komik güçlerdeki çöplerden piyasa biraz olsun arınır umarım.
bu yasa muhabbeti söylentisi çıktığında da demiştim 50cc hurdalığına dönecek piyasa diye. aynen tam olarak böyle olacak. elinde 50cc motoru olan koşarak satsın. 2 yıl şartı geldi fakat bu 50cc'lerin fiyatlarını hiç olmadığı kadar dibe çekecek. vakit nakit.

r4NG3r

80+ Silver
Süleyman soylu bu olayı ortaya atıp sonra gittiği için,ortada kalmasın diye mecburen böyle yapmışlar gibi duruyor.Kursa gidecek sınava girecek adam zaten ehliyete yazılır.

Sh1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Ersin A
Sadece sürücü kursuna para verip, kurs alıp uygulama sınavını geçmen yeterliymiş ekstra harç parası alınmıyormuş.

Top Bottom