Neler Yeni

yeni monitörde 1 adet ölü piksel sorun olur mu?

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
arkadaşlar monitör de bir adet ölü piksel var sizce iade etsem mi amazondan aldım orta kısmın bir tık altında iade edip yenisini mi alsam yardımcı olur musunuz?

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
çok rahatsız etmiyorsa gerek yok bence ama değişim/iade isteyebilirsiniz

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok rahatsız etmiyorsa gerek yok bence ama değişim/iade isteyebilirsiniz
knk gece olunca baktım gündüz pek seçemedim açıkcası, şimdi orda gördüm ya özellikle beyaz ekranda gözüme batıyor ya hiç uğraşasım da yok ölü pikselle ama 7k para verdim hatasız olmasını istiyorum ki 1 ay önce çıkan bir ürün yani

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
değişim isteyin bence

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
knk gece olunca baktım gündüz pek seçemedim açıkcası, şimdi orda gördüm ya özellikle beyaz ekranda gözüme batıyor ya hiç uğraşasım da yok ölü pikselle ama 7k para verdim hatasız olmasını istiyorum ki 1 ay önce çıkan bir ürün yani
canlı desteğe bağlanıp değişim isteyin
satıcıya yazdım inşallah değişim yaparız der yoksa iade ederim amazondan bunun için aldım zaten bu iade değişim süreçleri rahat diye
keşke direkt amazon.com.tr satıcısından alsaymışsınız böyle durumlarda amazon pek fazla bir şey yapamıyor. şahsi fikrim iade edin ardından amazon.com.tr satıcısı satıyorsa +500 falansa oradan alın

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut

keşke direkt amazon.com.tr satıcısından alsaymışsınız böyle durumlarda amazon pek fazla bir şey yapamıyor. şahsi fikrim iade edin ardından amazon.com.tr satıcısı satıyorsa +500 falansa oradan alın
yok knk inan onu çok düşündüm tek satıcı vardı o da aptek teknoloji diye bir yer
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama çok problem olacağını düşünmüyorum bro, hayır değişim yapmıyoruz derse basarım iadeyi gönderirim bu kadar basit ben kendiler kazansın diye değişim istiyorum ürün sağlam geldi çünkü hasarsızdı ama kendileri bilir

shahbaztr

80+
bence o monitörden kurtulmaya bak , çünkü piksel öldüğü zaman çevresindeki 2-3 pikseli daha götürüyor, artıyor

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
bence o monitörden kurtulmaya bak , çünkü piksel öldüğü zaman çevresindeki 2-3 pikseli daha götürüyor, artıyor
aynen knk iade edeceğim rahatım zaten amazondan aldım sıkıntı yok pazartesi direkt kargolarım vaktini ayırıp yazdığın için teşekkür ederim hayırlı gecelerin olsun

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
knk değişiklik oldu, değişimi kabul etmediler önce onu söyliyim iso miso dünya standarları dediler değişim almadılar iade edin alırız dediler neymiş 5 ve daha fazla ölü piksele değişmi yapıyorlarmış iade edin alırız dediler iyi güzel iade ederim ama ürünü ben 6900 TL'ye amazondan aldım adamlar fiyatı 10000 TL yapmışlar kafam aşırı karıştı ne yapacm bne

kırmızışarapp

80+ Silver
knk değişiklik oldu, değişimi kabul etmediler önce onu söyliyim iso miso dünya standarları dediler değişim almadılar iade edin alırız dediler neymiş 5 ve daha fazla ölü piksele değişmi yapıyorlarmış iade edin alırız dediler iyi güzel iade ederim ama ürünü ben 6900 TL'ye amazondan aldım adamlar fiyatı 10000 TL yapmışlar kafam aşırı karıştı ne yapacm bne
Hangi monitörü aldınız? Benzer özelliklerde ve fiyatlarda bir şey önerelim.

abbidik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet
Onların hepsi hikaye bana da aynı sorun çıktı yıllar önce. 5-6 tane ölü piksel çıktı iade etmek istedim neymiş her piksel ekranın farklı yerlerindeymiş ki öyleydi farklı yerlerde ölü pikseller vardı onların hepsi bir yerde kümelenecekmiş ayrı ayrı piksellerii hatadan saymıyorlarmış. Kalıbımı basarım başkasının ölü piksellerii bir noktada toplansaydı ona da bunlar bir noktada toplanmış olmaz ayrı ayrı yerlere ölü piksel çıkarsa iade yaparız derlerdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,036
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom