Neler Yeni

yeni monitörde 1 adet ölü piksel sorun olur mu?

Ölü piksel ölü pikseli çeker demiş atalarımız, en iyisi iade et veya değişim talep et hazır yeni almışken, benim ölü pikseller 1 di 10 oldu mesela, mitoz bölünme geçiriyorlar zamanla dikkat et.

kırmızışarapp

80+ Silver
bende monitörün tepkime süresi 0.5 mprt 1ms gtg, tuf gaming de 1ms mprt 4mg gts imiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

en ucuzu itopya da en dandik mal da itopyada oradan bir daha iğne dahi almam
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla bilmiyorum brom bu monitörden de şuan aşırı memnunum ulan 5. siparişim bu hepsinde mi ölü piksel gelir aga ya hele ütopyanın gönderdiğinde 4 tane vardı yine aoc 24g2spu/bk modeliydi 4000bin TL'ye almıştım ilk alışverişimdi adamlar bildiğin açılmış ürün gönderdiler,monitörün kılıfı bile yoktu sen düşün
Bende AOC 24G2U/BK var. Bunun 144HZ olanı. Amazondan 3k'ya falan almıştım 2 yıl önce.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Ölü piksel ölü pikseli çeker demiş atalarımız, en iyisi iade et veya değişim talep et hazır yeni almışken, benim ölü pikseller 1 di 10 oldu mesela, mitoz bölünme geçiriyorlar zamanla dikkat et.
Yok knk değişim almıyorlar, ulaştım biraz da uğraştım hem amazon hem satıcı ikisiyle de gün boyunca irtibat halindeydim kabul etmediler 5 ölü piksele değişim yapıyorlar

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
yapacak bişey yok keşke amazon satıcılı olsaydı
knk ürünü gönderdim bugün, sonra önce markayı aradım aoc yi, sonra aoc nin resmi teknik ekibinin numarasını aldım, aradım bana söyledikleri şuydui 3-5 pikseli aoc olarak biz değişim raporu alarak doas olarak geçiyormuş birebir kapalı kutu değiştiriyoruz, fakat 1-2 adet çıkarsa bu ayıplı mal statüsüne giriyor ve resmi satıcımız kimse bunu zorunlu olarak değiştirmek zorunda siz iletişime geçin tekrardan satıcı ile hiç problem yok biz aoc markası olarak arkanızdayız dediler bende satıcıyı tekrardan aradım en yetkili kişiyle bir daha konuştum ve eğer değişim sağlanmazsa sizi tüketici hakem heyetine devreceğim dedim adam hemen yok yok olurmu öyle şey şikayete gerek yok siz gönderin iadeyi alalım biz size kapalı kutu olarak hemen gönderim sağlarız bir daha ölü piksel çıkarsa çıkmayana kadar gönderim sağlarız dediler, gönderdim bakalım nolacak

shahbaztr

80+
knk ürünü gönderdim bugün, sonra önce markayı aradım aoc yi, sonra aoc nin resmi teknik ekibinin numarasını aldım, aradım bana söyledikleri şuydui 3-5 pikseli aoc olarak biz değişim raporu alarak doas olarak geçiyormuş birebir kapalı kutu değiştiriyoruz, fakat 1-2 adet çıkarsa bu ayıplı mal statüsüne giriyor ve resmi satıcımız kimse bunu zorunlu olarak değiştirmek zorunda siz iletişime geçin tekrardan satıcı ile hiç problem yok biz aoc markası olarak arkanızdayız dediler bende satıcıyı tekrardan aradım en yetkili kişiyle bir daha konuştum ve eğer değişim sağlanmazsa sizi tüketici hakem heyetine devreceğim dedim adam hemen yok yok olurmu öyle şey şikayete gerek yok siz gönderin iadeyi alalım biz size kapalı kutu olarak hemen gönderim sağlarız bir daha ölü piksel çıkarsa çıkmayana kadar gönderim sağlarız dediler, gönderdim bakalım nolacak
hangi satıcıydı bu

Talat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Talat
garantisi bitmeye yakın dahada artacak mavi yeşil pembe renkli ince ince cizgiler meydana gelecek..

Carlsson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
burak yılmaz
Discord
cevll
arkadaşlar monitör de bir adet ölü piksel var sizce iade etsem mi amazondan aldım orta kısmın bir tık altında iade edip yenisini mi alsam yardımcı olur musunuz?
yerinde olsam eğer çok göz batmayacak bi yerdeyse iade etmem yani gerek yok

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular